ДУС надасть квартиру Геннадію Афанасьєву

Державне управління справами надає квартиру нещодавно звільненому з російського полону кримчанину Геннадію Афанасьєву та його матері
Depo.Життя
29 червня 2016 14:19
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, передає depo.ua.

«Зустрілися з Геннадієм Афанасьєвим і пані Ольгою. Говорили про плани на майбутнє. По-перше, вже за пару тижнів родина Афанасьєвих зможе перебратися в квартиру, яку їм надасть ДУС, зараз тривають певні процедурні моменти. Насправді, ще в літаку, яким ми поверталися з Москви, ми думали про те, що Геннадію фактично немає куди повертатися і тоді відразу Гені і його мамі як тимчасову історію було запропоновано кімнату в одному з відомчих санаторіїв ДУС. Але, звичайно, це дуже добре, що зараз знайшли можливість запропонувати тимчасове окреме житло», - розповіла Геращенко.

Вона зазначила, що «і Геннадій, і пані Ольга були дуже здивовані заявою "єврооптимістів" з вимогою від влади житла, бо кажуть, що вони з ними особисто не спілкувалися».

«Мене дуже тішить активна життєва позиція Геннадія. Зараз він в пошуку роботи, планує займатися правозахисною діяльністю і юридичною практикою, співпрацює з неурядовими правозахисними організаціями, прагне вчитися. Пані Ольга може пишатися своїм сином. І я дуже рада, що Геннадій на волі», - написала Геращенко. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя