Доля рятувальників, що опинились під завалами на сміттєзвалищі, досі невідома

На території Грибовицького сміттєзвалища на Львівщині тривають пошукові роботи
Доля рятувальників, що опинились під завалами на сміттєзвалищі, досі невідома
Доля рятувальників, що опинились під завалами на сміттєзвалищі, досі невідома

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДСНС, передає depo.ua.

Як зазначається у повідомленні, станом на 7 годину 31 травня до пошуково-рятувальних робіт залучено 475 людей та 63 одиниці техніки, у тому числі кінологічні розрахунки.

Проведення пошуково-рятувальних робіт проводиться у безперервному режимі.

Доля трьох рятувальників, які опинилися під завалом залишається невідомою.

Нагадаємо, вчора, 30 травня, вранці рятувальники ліквідували масштабну пожежу на сміттєзвалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району біля Львова.

Близько 15.30 на місці пожежі стався зсув твердих побутових відходів, внаслідок чого під завалами опинилися троє рятувальників.

Як повідомив керівник прес-центру Головного управління ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев, після ліквідації пожежі на території Грибовицького сміттєзвалища, рятувальники проводили огляд територій з метою виявлення можливих нових осередків вогню. Раптово стався обвал побутових відходів, під яким опинилися троє працівників ДСНС. Тривають роботи з виявлення та вивільненню постраждалих.

Грибовицьке сміттєзвалище розташоване всього за 3 км від Львова. Його відкрили у 1956 році, а за 60 років тут на площі понад 30 га накопичилось сміття заввишки від 50 до 65 метрів. Окрім цього, сміттєзвалище має від 3 до 5 озер, де зберігаються, за різними даними, від 200 до 500 тисяч тонн кислих гудронів.

Про те, що Грибовицьке сміттєзвалище треба закрити, говорять з 1990-их. Проте поки альтернативної ділянки для вивезення сміття зі Львова та навколишніх районів не знайшли.

Читайте також: З'явилося відео повітряної зйомки з місця трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищ