Доля рятувальників, що опинились під завалами на сміттєзвалищі, досі невідома

На території Грибовицького сміттєзвалища на Львівщині тривають пошукові роботи
Depo.Життя
31 травня 2016 08:22
ФОТО: depo.ua
Доля рятувальників, що опинились під завалами на сміттєзвалищі, досі невідома
Доля рятувальників, що опинились під завалами на сміттєзвалищі, досі невідома

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДСНС, передає depo.ua.

Як зазначається у повідомленні, станом на 7 годину 31 травня до пошуково-рятувальних робіт залучено 475 людей та 63 одиниці техніки, у тому числі кінологічні розрахунки.

Проведення пошуково-рятувальних робіт проводиться у безперервному режимі.

Доля трьох рятувальників, які опинилися під завалом залишається невідомою.

Нагадаємо, вчора, 30 травня, вранці рятувальники ліквідували масштабну пожежу на сміттєзвалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району біля Львова.

Близько 15.30 на місці пожежі стався зсув твердих побутових відходів, внаслідок чого під завалами опинилися троє рятувальників.

Як повідомив керівник прес-центру Головного управління ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев, після ліквідації пожежі на території Грибовицького сміттєзвалища, рятувальники проводили огляд територій з метою виявлення можливих нових осередків вогню. Раптово стався обвал побутових відходів, під яким опинилися троє працівників ДСНС. Тривають роботи з виявлення та вивільненню постраждалих.

Грибовицьке сміттєзвалище розташоване всього за 3 км від Львова. Його відкрили у 1956 році, а за 60 років тут на площі понад 30 га накопичилось сміття заввишки від 50 до 65 метрів. Окрім цього, сміттєзвалище має від 3 до 5 озер, де зберігаються, за різними даними, від 200 до 500 тисяч тонн кислих гудронів.

Про те, що Грибовицьке сміттєзвалище треба закрити, говорять з 1990-их. Проте поки альтернативної ділянки для вивезення сміття зі Львова та навколишніх районів не знайшли.