"До СІЗО був зоровою людиною": Антоненко "подякував" Авакову за втрачений зір і шість зубів

Фігурант справи про вбивство Павла Шеремета Андрій Антоненко заявив, що до ув’язнення був цілком здоровою людиною, проте за час тримання під вартою його стан здоров’я значно погіршився

Журналіст стрічки новин

Про це він заявив в інтерв'ю "Радіо НВ", повідомляє Depo.ua.

"Як я почуваюсь? Більш-менш нормально, але зараз потрошку займаємось здоров‘ям, тому що втрачені зуби, погіршений зір, зараз нам суддя дає дозволи на відвідування лікарів, тож ми потрошку-потрошку відновлюємо своє здоров’я", – повідомив Антоненко.

протягом понад 500 днів перебування у СІЗО.

За словами Ріффмастера, зараз у нього немає шістьох зубів.

"Я мовчу про ті, котрі просто ламалися, і котрі я зараз лікую. І я мовчу про зір, наскільки він впав. І за це я „дякую" Авакову і всім його псам", – зазначив він.

Антоненко пояснив, що до таких проблем зі здоров’ям призвів нервовий психологічний стан під час перебування в тюрмі.

"Психологічний тиск, побутові умови. Там, де не відкриваються вікна, де ти нічого не бачиш, там, де світло таке, як в радянських потягах у купе", – додав Ріффмастер.

Також він розповів, що в ізоляторі тимчасового тримання була повністю відсутня медична допомога.

"Там взагалі немає ні лікаря, ні фельдшера, тому коли в мене почалися проблеми з зубами, ми місяць-півтора не могли дочекатися ніякої допомоги. Ми зверталися, писали, ніхто її не надавав. Якщо там потрібен лікар, там викликається швидка и все. Більше нічого. В СІЗО трошки простіше, там є в наявності лікарі, але допомога номінальна із серії аспірин і зельонка", – зауважив Антоненко.

Нагадаємо, 30 квітня Андрію Антоненку змінили запобіжний захід, його відправили під домашній арешт після 1,5-річного перебування за ґратами.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядало п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин, здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власниці видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Підозру у вбивстві Шеремета оголосили ветерану АТО, музиканту Андрію Антоненку, лікарці та волонтерці Юлії Кузьменко та медсестрі Яні Дугарь. Антоненко до останнього часу залишався за ґратами, тоді як Кузьменко після апеляції відпустили під домашній арешт.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme