Держдума дозволила вибивати в кримчан борги перед українськими банками

Рада Федерації схвалила закон про особливості погашення та позасудове врегулювання заборгованості позичальників, що проживають в окупованому Криму перед українськими банками
Depo.Життя
25 грудня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Дія закону поширюється на борги позичальників перед українськими банками, які припинили роботу в Криму після його анексії.

Згідно з документом, вимагати борги від кримчан зможуть тільки російські кредитні організації та юрособи, які представили докази придбання прав вимоги за відповідним кредитними договорами або права вимагати погашення заборгованості, що виникла з таких договорів.

Розмір заборгованості позичальників визначається станом на 18 березня 2014 за вирахуванням коштів, сплачених після цієї дати. Платежі з погашення заборгованості будуть здійснюватися тільки в рублях з використанням окремого банківського рахунку Фонду захисту вкладників, створеного Агентством зі страхування внесків (АСВ). Якщо кредит видавався в гривнях або в іншій валюті, борг буде виплачуватися в рублях за курсом відповідної валюти на 18 березня 2014 року.

Закон також визначає порядок отримання позичальником документального підтвердження зняття обтяження з майна, закладеного в забезпечення зобов'язань по кредиту.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя