День Землі: Google присвятив неймовірно барвистий дудл нашій планеті

Google присвятив дудл Дню Землі, який святкують 22 квітня 

Метою свята є привернення уваги громадськості до нашого спільного дому і нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботи один про одного, передає Depo.ua.

Цього разу дудл у інтерактивній формі розповідає про рідкісних і дивовижних тварин та рослин, які населяють Землю. В Google вирішили приділити особливу увагу різноманітним видам тварин на Землі та вирішили присвятити заставку на головній сторінці пошуковика.

"Цьогорічний дудл, присвячений Дню Землі, розкаже нам про деякі з вражаючих організмів, які населяють наш рідний дім. Зокрема, інтерактивне слайд-шоу ознайомить вас з шістьмома істотами, які варті вашої уваги", - розповідають творці дудла.

Кожна з анімацій розповідає щось цікаве про один з видів живих істот на планеті, передає "24 канал".

Цікаво, що у День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, який закликає людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів. І водночас – це заклик до дії в ім'я збереження миру і життя на Землі, збереження Людини і Культури.

Довідка. Свято заснував американський громадський діяч Джон Мортон. Він у 1840-х роках розгорнув кампанію з посадки дерев і чагарників, в рамках програми дбайливого ставлення до навколишнього середовища. У 1872 він висунув пропозицію встановити міжнародний День Землі.

Нагадаємо, Google створив дудл на основі технологій штучного інтелекту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна