UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

День кавуна: ТОП-5 рецептів варення

3 серпня у світі відзначають День кавуна, тому ми пропонуємо вам спробувати неймовірний смаколик – варення з кавуна

День кавуна: ТОП-5 рецептів варення…

Depo.ua поділиться рецептами варення з кавуна, який, до речі, є прекрасним продуктом для схуднення

Варення з кавуна чи його кірок – було дуже популярним десертом у 90-х роках. Проте згодом господині забули про ці рецепти і відмовилися від приготування варення з цієї ягоди. Проте ми запевняємо вас, хоч цей делікатес і на любителя, проте ви не зможете взнати, чи подобається вам цей вид варення, не спробувавши хоч раз в житті його приготувати. 

Варення з кавуна

кавун

Цей вид варення потрібно готувати з м'якоті стиглого кавуна.

Складові: 

  • 1 кг м'якоті кавуна
  • 800 г цукру
  • сік одного лимона
  • ванілін

Приготування:

М'якоть кавуна потрібно очистити від кісточок та скоринки, засипати цукром і дати настоятися декілька годин. Сік, який утворився, потрібно злити і зварити з нього сироп. Шматочки кавуна залити готовим сиропом і довести до кипіння. Зніміть варення з вогню і залиште на 8-10 годин. Потім потрібно повторити цей крок. Зняти з вогню і дати постояти ще 5 годин. Потім додайте до варення лимонний сік і ванілін, доведіть до кипіння. Зніміть з вогню, остудіть і залийте у стерилізовані банки. 

Варення з корок кавуна

кавунів багато

Цей вид варення особливо популярний серед тих, хто любить поєднання солодкого і кислого смаків з ноткою свіжості. 

Складові:

  • 1 кг кавуна
  • 1,5 кг цукру
  • 1 лимон.


Приготування:

У цьому рецепті нам потрібні лише скоринки. Їх потрібно очистити – зняти верхній зелений шар. Білу частину скоринки порізати кубиками, нарізати і засипати цукром. Залишити у теплому місці на ніч. Треба проварити масу зі шкірками протягом 30 хвилин, згодом додати лимон. Поварити ще п'ять хвилин і зняти з вогню. Залишити на п'ять годин. Згодом знову довести варення до кипіння і проварити хвилин двадцять. Розлити по стерилізованих банках.

Варення з кавуна без цукру 

скибка кавуна

Навіть, якщо ви на дієті, чи просто не вживаєте цукор, цей рецепт підійде для вас.

Складові:

1 великий стиглий кавун

Приготування:

Кавун потрібно розрізати і взяти лише м'якоть. Краще очистити її від зерняток. Варіть кавун, доки його не стане менше у двічі. Треба зняти варення і залишити на ніч. Згодом перетріть масу з кавуна через сито. Згодом знову варіть, поки маса ще не зменшиться. У результаті ви отримаєте варення темного і насиченого кольору. Ще гаряче варення розкладіть по стерилізованих банках і закатайте. 

Джем з кавуна

Кавун

Якщо вам до вподоби більш густий вид варення – джем, тоді цей рецепт точно для вас. 

Складові:

  • кавун (м'якоть) – 1 кг,
  • цукор -800 г,
  • сік одного лайма,
  • ванілін за смаком.

Приготування:

Потрібно очистити м'якоть від кісточок, порізати на кубики. Згодом засипаємо кавун цукром і залишаємо на декілька годин. Сік потрібно злити і зварити з нього сироп. Заливаємо кубики сиропом і доводимо масу до кипіння. Проваріть хвилин 10. Знімаємо з плити і залишаємо на годин п'ять. Протираємо масу крізь сито. Додаємо сік лайму і ванілін і знову доводимо до кипіння. Розливаємо у стерилізовані банки.

Варення з кавуна і яблук

Яблуко кавун

Якщо полюбляєте кавун і яблука, тоді обов'язково спробуйте цей репет, який поєднав ці, на перший погляд, непоєднувані фрукти.

Складові:

  • 1 кг шкірок кавуна
  • 1,5 кг цукру
  • 0,5 кг яблук
  • 0,5 л води
  • дрібка лимонної кислоти і ваніліну.

Приготування:

Потрібно очистити шкірку, знявши верхній зелений шар. Нарізати кубиками і занурити у окріп на хвилин десять. Відцідити, додати до шкірок цукор і варити, поки кірки не стануть світло-зеленими. Залишити варення на ніч. Згодом підготуємо яблука – очистимо їх від шкірки і серцевини, нарізаємо кубиками і додаємо до варення з кавуна. Варимо у три заходи таким методом: доводимо масу до кипіння і варимо хвилин 10-15. Знімаємо і залишаємо на чотири години. Наприкінці, в останній третій раз, додаємо лимонну кислоту і ваніль, доводимо до кипіння. Розливаємо у стерилізовані банки. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme