Деканоідзе: Інквізиція поліції неприпустима

На думку чільниці відомства, Національна поліція є єдиним позитивним прикладом проведення реформ в Україні
Depo.Життя
4 березня 2016 21:50
ФОТО: depo.ua

"Інквізиція поліції неприпустима. Не можна цього робити. Тому що це – досягнення. Ми повинні чітко розуміти: те, що буде з нашими дітьми, з нашими батьками, з нашими родичами, з нашими співгромадянами, залежить від поліцейських теж", - заявила Хатія Деканоідзе в ефірі "5 каналу", повідомляє depo.ua.

Голова Національної поліції непокоїться, що "велика політична хвиля" може зруйнувати всі досягнення у реформуванні цієї правоохоронної системи.

"І ми повинні добре розуміти, що патрульна поліція і реформи Національної поліції України, на жаль, це єдина хороша історія, що існує в нашій країні. Якщо ми не будемо привчати людей до того, що поліцейський під час виконання своїх обов'язків є поліцейським, він має в рамках законах діяти… У законі про Національну поліцію написано, що він може використовувати зброю", - наголосила вона.

Нагадаємо, що патрульний поліцейський Сергій Олійник, якого звинувачують у вбивстві 17-річного пасажира автомобіля BMW Михайла Медведєва, = після звільнення розповів про побиття у слідчому ізоляторі.

Наразі Пенітенціарна служба України проводить службову перевірку у СІЗО за фактом побиття.

Прокуратура Києва порушила кримінальні провадження за фактом побиття патрульного поліцейського Сергія Олійника у СІЗО.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя