Чоловік Лоліти покинув її заради секти

Екс-українська співачка Лоліта звинувачує у тому, що трапилося, Америку
Depo.Життя
27 жовтня 2016 14:14
ФОТО: depo.ua
Чоловік Лоліти покинув її заради секти
Чоловік Лоліти покинув її заради секти

За словами співачки, її чоловіка Дмитра Іванова "підмінили" на тренінгах з лідерства, передає Depo.ua з посиланням на Лайф.ру.

"Я вважаю створення і функціонування таких центрів за американськими технологіями американської диверсією. Підготовка таких диверсій для мене рівнозначна підготовці до терактів. Я не зупинюся і відповідально заявляю: я оголошую цьому московському "тренінговому центру" війну", - заявила співачка.

Також Лоліта розповіла, що всього тижня занять у центрі вистачило для того, щоб її чоловік забув про дружину та перестав приходити додому.

"З абсолютно теплої людини, яку я сім років люблю, він перетворився на холодного, розважливого чоловіка. Раптом зникли дзвінки перед концертами: "Лолуся, я бажаю тобі удачі". Потім я прилетіла на один день в Москву. Зазвичай мій чоловік завжди дбає про те, щоб удома була їжа, коли я втомлена повертаюсь з гастролей вранці і, наприклад, ввечері мені знову летіти. Вже не кажу про те, що він завжди вдома і чекає мене, якщо знає, що я прилечу, будь то хоч третій годині ночі. Цього разу я приїхала і побачила, в квартирі мене нічого не чекає і його самого теж немає", - пожалілася Лоліта.

За словами артистки, нещодавно чоловік пообіцяв їй, що покинув своє "навчання" і більше не буде ходити на подібні тренінги.

Нагадаємо, Лоліті захотілося поцілувати і нагодувати Лободу

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя