Через грип у двох містах України ввели карантин

В Ізмаїлі Одеської області та в Ізюмі Харківської області через епідемію грипу оголосили карантин
Depo.Життя
15 січня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua

Так, у відділі освіти Ізмаїльської міськради повідомили про закриття школи та дошкільних установ, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Із 15 січня закриваються на карантин спеціалізована школа №1 та 7 дошкільних установ, які через захворювання перестали відвідувати більше третини вихованців. Інші навчально-виховні заклади поки функціонують, проте зростає число дітей, що хворіють на грип та ГРВІ і теж не відвідують дошкільні та шкільні заклади. Тому найближчим часом можуть бути закриті й інші навчально-виховні заклади", - повідомили у міськвідділі освіти.

Зокрема, карантин у спецшколі №1 та 7 дитсадках введено до 25 січня, але у разі загострення епідситуації термін дії карантинних заходів міська влада може продовжити.

Крім того, карантин оголошено  в установах освіти, культури і спорту міста Ізюм Харківської області. Він триватиме з 15 по 22 січня.

"З 15 січня по 22 січня 2016 року тимчасово припиняється навчання дітей в усіх закладах освіти, культури та спорту Ізюма, а також вводиться масочний режим. Рекомендується призупинити роботу об’єктів ресторанного господарства, в тому числі кафе, барів, ресторанів та піцерій", - повідомили у міськраді Ізюма.

У мерії закликали громадян не займатися самолікуванням і в разі виявлення симптомів хвороби одразу звертатися до лікарів.

Нагадаємо, у Києві з 16 січня запроваджено карантин в закладах освіти й охорони здоров'я, установах. Також буде введено обмеження на проведення публічних заходів у столиці.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя