ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Церковна делегація з Константинополя везе до України новини щодо Томосу, - ЗМІ

Наступного тижня до України приїдуть представники Вселенського патріарха, які можуть оголосити певні новини з приводу надання Томосу Єдиній помісній Українській православній церкві

Depo.Життя
18 липня 2018 09:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

За даними джерела в дипломатичних колах, вже наступного тижня представники Вселенського патріарха можуть приїхати до України для участі в заходах, присвячених 1030-літтю Хрещення Русі.

Очікується, що делегація від Вселенського патріарха відвідає Київ з певними новинами з приводу Томосу для Єдиної помісної Української православної церкви.

Нагадаємо, що 17 квітня президент України Петро Порошенко заявив, що підготував звернення до Вселенського патріарха із проханням видати Томос щодо автокефалії православної церкви в Україні.

Він переконаний, що Україні потрібна єдина помісна автокефальна церква, оскільки "чотири церкви роз'єднують країну".

Україна сподівається отримати від Константинопольського патріарха право на незалежну від Москви церкву до 1 серпня, коли святкуватиметься 1030 років від хрещення Київської Русі

Предстоятель УПЦ Київського патріархату Філарет заявив, що ймовірність надання томосу про автокефалію УПЦ на Синоді Вселенського патріархату становить 99%.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя