Брюссельські терористи готували теракти до Євро-2016 у Франції

Теракти на Євро – 2016 були першою і основною метою брюссельських терористів
Depo.Життя
11 квітня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Le Soir.

"Абріні, який був третім терористом з аеропорту "Завентем", тим самим "чоловіком в капелюсі", під час перших допитів був досить балакучим. Тепер слідчим потрібно буде встановити, що з його слів є правдою, а що вигадкою", - йдеться у матеріалі.

Як зазначає видання, Абріні, зокрема, вже заявив, що справжнім завданням брюссельських терористів була організація нових терактів у Франції, а теракти в Брюсселі і аеропорту "Завентем" були здійснені тому, що прогрес в розслідуванні терактів в Парижі в листопаді минулого року виводив на слід братів Аль-Бакаруі.

Тепер стало відомо, що, за словами Абріні, справжньою метою Терористів були Об'єкти футбольного Євро-2016 у франції, який відбудеться з 10 червня по 10 липня.

Втім, за інформацією видання, федеральні прокурори поки відмовилися коментувати інформацію по конкретних потенційних цілях брюссельських терористів у Франції.

Нагадаємо, 8 квітня в Бельгії затримали підозрюваного в організації терактів у Парижі, який може виявитися третім терористом з аеропорту Завентем.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя