Британський астронавт зняв з борту МКС відео блискавок

Британський астронавт Тім Пік, який перебуває на борту Міжнародної космічної станції (МКС), виклав у своєму Instagram відеозапис численних гроз, знятий на висоті 400 км над Землею
Depo.Життя
11 лютого 2016 22:31
ФОТО: depo.ua

Деякі астронавти (наприклад, нинішній командир екіпажу МКС Скотт Келлі) пройшли спеціальний курс фотографічної майстерності перед відправкою в космос, передає depo.ua з посиланням на Lenta.ru.

Скотт Келлі провів для Тіма Піка спеціальний майстер-клас, пояснивши, як правильно робити знімки з борту МКС. Крім того, з 2015 року NASA вчить астронавтів активно користуватися соціальними мережами.

Військовий льотчик у відставці майор Тім Пік прибув на МКС у складі міжнародного екіпажу 15 грудня. Він став першим громадянином Великобританії, який відправився в космос під егідою Європейського космічного агентства.Разом з ним на станцію були доставлені російський космонавт Юрій Маленченко і американський астронавт Тімоті Копра.

Крім того, на МКС знаходяться два космонавти-бортінженери Роскосмосу (Сергій Волков і Михайло Корнієнко) і командир 46-го екіпажу, астронавт NASA Скотт Келлі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя