Безруков поспішив одружитися, бо кохана чекає на дитину

Бабуся новоспеченої дружини та режисера Ганни Матісон поділилася підозрами щодо вагітності онуки
Depo.Життя
24 березня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
Безруков поспішив одружитися, бо кохана чекає на дитину
Безруков поспішив одружитися, бо кохана чекає на дитину

Нещодавно стало відомо, що російський актор Сергій Безруков таємно оженився на режисері Ганні Матісон. Як виявилося, рідні новоспеченої дружини Безрукова не знали про такі події в її житті, повідомляє depo.ua.

Бабуся Ганни Октябрина Павлівна прокоментувала новий статус онуки "КП".

"Я дуже рада за Аню і Сергія. Привітала їх по телефону. Я-то 8 березня з ними по телефону розмовляла - звернула увагу, що у них хороший, святковий настрій", - сказала бабуся.

Також жінка пояснила, чому Сергій та Анна відмовилися влаштовувати свято з нагоди весілля і чому приховали одруження від близьких.

"Все тишком-нишком зробили. Весілля не влаштовували і нас, родичів, не запросили. Нічого не кажучи, зареєструвалися. Я тільки через пару днів дізналася про це - дочка сказала, мама Ганни. А дочка дізналася від них самих по телефону - вже як доконаний факт. Просто пішли і в перерві між роботою розписалися. Та й не хотіли вони галасу. Щоб не виставляти свої почуття напоказ. До того ж це не перший шлюб у обох", - пояснила бабуся Октябрина Павлівна.

Поділилася Октябрина Павлівна і своїми підозрами щодо вагітності внучки, адже ніяк інакше вона не може пояснити поспішність в шлюбі.

"Ось я, найголовніше, задумалася: чому вони так поспішали здійснити цю процедуру? Може, вже чекають дитинку? Вона зі своєю мамою про щось шепотілася, але це така делікатна тема", - зазначила вона, додавши, що пара з нетерпінням чекає на поповнення.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя