Без сексу: Історик розкрив шокуючу правду про Гітлера

Німецький диктатор Адольф Гітлер і його супутниця Єва Браун ніколи не займалися сексом через рідкісне гінекологічне захворювання жінки

До такого висновку прийшов професор Томас Лундмарк, який написав книгу біографії Браун, передає Depo.ua з посиланням на Daily Mail.

Дослідник стверджує, що супутниця диктатора страждала від синдрому Майєра-Рокітанського-Кустера-Хаузера (МРКХ). Це вроджений порок розвитку, через який статевий акт може бути складним і болючим.

До такого висновку Лундмарк прийшов на основі документів, зокрема листування Браун із мюнхенським гінекологом Густавом Шолтеном. Іншим доказом став календар, який вела дружина доктора. У ньому є позначка про телефонний дзвінок із резиденції фюрера з вдячністю на адресу Шолтена за проведену на Браун операцію, повідомляє "Обозреватель".

Лундмарк також стверджує, що знайшов сина доктора. Той розповів, що від своєї тітки чув про те, що цивільна дружина Гітлера в лікарні скаржилася на сильні болі. Шолтен говорив про здоров'я Браун з іншими лікарями, і ті підтвердили діагноз МРКХ.

Про те, що у Браун із Гітлером не було фізичної близькості, відомо і з інших джерел. Дослідник пише, що в поїздці до Риму жінка зізнавалася про це своєму перекладачеві, есесівцю Ойгену Дольману. Той згодом згадав це в своїх мемуарах.

"Місія, місія, місія — це все, що в нього на думці... Сама ідея фізичного контакту заплямувала б його місію. Багато разів, спостерігаючи за сходом сонця, він зізнавався мені, що може любити тільки Німеччину", — цитує супутницю Гітлера Дольман. Лундмарк стверджує, що заяви есесівця достовірні.

Відзначається, що в законному шлюбі Гітлер і Браун прожили один день.

Нагадаємо, у Польщі за святкування дня народження Гітлера судитимуть шістьох людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна