Батьки розповіли, як пройшов перший день "дистанційки" на локдауні: дітям подобається

Батьки українських школярів поділилися враженнями від першого дня дистанційного навчання в умовах карантину

Відповідну дискусію розпочали на платформі Facebook у відомій групі "Батьки SOS".

Так, більшість батьків, що лишили свої коментарі про враження від першого дня дистанційного навчання, задоволені організацією учнівського процесу і дякую вчителям. 

"Київ, школа 325, 10-й клас - уроки онлайн через платформу Microsoft Teams. Навіть забезпечили технікою вчителів та учнів, які потребували", - пише користувач Facebook на ім'я Вікторія.

Думку киянки підтримує мама столичного школяра Оксана Денисова.

"Київ гімназія "Козацька", все ок. Нам подобається, а особливо дитині - вона в піжамі і з кавою", - зазначила вона.

Злагоджений навчальний процес в умовах карантину констатувала  також Вероніка Апокова, мама двох дітей.

"7 клас і 4 клас навчання почалися. Уроки проходять в зум, потім діти роблять домашнє завдання і відправляють або вчителю на вайбер, або в классрум. Я задоволена, процес налагоджений", - пише вона.

"Київ, гімназія Оболонь, 4 клас. Провели 5 уроків онлайн. Дітям сподобалось, скучили за навчанням і один за одним. Враження позитивні але ж це перший день. Не вистачає живого контакту", - додає киянка Юлія Солуха.

Схвальний відгук про організацію дистанційного навчання в умовах карантину лишила також жителька Сум Алла Карпенко.

"Суми, класична гімназія, 5 і 11 кл, класрум и meet, всі уроки за розкладом, все відмінно, зауважень немає, як звичайні уроки в школі з опитуванням", - пише Карпенко.

А мама Юлія Коваленко відмітила різноманітність уроків та їх наповненість.

"Все чудово. Зум три уроки. Гугл класрум домашня робота на 15хв., з фізкультури цікава руханка (новорічна) і відео з міні кардіо на 9хв., з муз мистецтва - відео, фото та цікава інформація про ксилофони, вивчити за тиждень класну зимову пісню (там навіть уривок речитативом треба заспівати)

Завтра три звичайні уроки та німецька вже в певний час та з посиланнями і що підготувати до уроку. Другий клас. Ми задоволені", - написала Коваленко.

"6 клас, Дніпро, завдання на сайті школи на всі два тижні. Завдання зібрані в точності за розкладом уроків", - зауважила Олена Конькова.

Батьки вказують на самостійність своїх дітей та на відсутність у них проблем із користуванням технічним засобами.

"Дитина навчається з кавою та в піжамі. Їй подобається", - вказала одна з дописувачів. 

"А мене донька попросила вийти з кімнати і не заважати. Сама знає як вмикати звук, камеру та приєднуватися до конференції", - зазначила інша мама. 

Разом з тим, є відгуки, де батьки написали  про відсутність он-лайн уроків. Завдання для учнів, в такому разі, опубліковані на сайті школи або у блозі вчителя, а звіти про їх виконання треба пересилати у Viber. Про таку ситуацію повідомили, зокрема, з Шостки. 

Мами школярів визнають, що хвилюються та нервують через новизну дистанційного навчання, певно, більше за своїх дітей, особливо учнів початкових класів. 

"Після першого уроку, пила пігулки заспокійливого", - написала одна з них. 

Разом з тим, серед проблем, на які вказують батьки, основні дві. Це або відсутність можливості у родини забезпечити дитину чи двох-трьох одночасно планшетами й телефонами для навчання. І друга проблема: в окремих випадках - неготовність або ж небажання вчителів готувати цікаві уроки для учнів. У цьому разі, за словами батьків, дистанційна освіта зводиться до обміну зі вчителем завданнями.

"Дуже багато залежить від бажання учителя", - констатують дописувачі. 

Як відомо, локлаун, а відповідно і дистанційна освіта для школярів, триватимуть в Україні до 24 січня. 

Коли учні та яких саме класів зможуть повернутися до звичайного навчання, у МОЗ поки не визначилися. 

Нагадаємо, у МОН вважають, що дистанційна освіта, звісно, не замінить повноформатної. Вказують, що це вимушені заходи, до яких украінські школи підготовлені та які більшість вчителів опанували на високому рівні.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme