BAROMETER International Bar Show пройде у Києві

29-30 жовтня 2016 року в Києві відбудеться перша в Україні професійна подія міжнародного рівня для барної індустрії - BAROMETER International Bar Show
Depo.Життя
26 липня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua

Очікувана кількість учасників - 10 000 чоловік. Місце проведення: конгрессно-виставковий центр "Парковий".

BAROMETER - головна щорічна подія для бартендерів, міксологів, власників барів, дистриб'юторів і виробників алкоголю, девелоперів, виробників і постачальників барного інвентарю та обладнання, консалтингових компаній, а також всіх цінителів якісних напоїв.

BAROMETER International Bar Show пройде у Києві - фото 1

Територія заходу становить 6000 м² і розділена на 4 тематичні зони:

1. Освітній майданчик: зали для семінарів, майстер-класів, дегустацій і головний зал місткістю 1000 осіб. Протягом двох днів на центральній сцені виступлять 10 спікерів з світовим ім'ям, які розкажуть про головні тренди індустрії і зададуть орієнтири на майбутнє. Доповіді спікерів будуть супроводжуватися презентаціями на 20-метровому LED-екрані.

2. Зона барів - 30 кращих барів, більше 100 алкогольних і безалкогольних брендів. Презентації дебютантів і новий погляд на легендарні бренди.

3. Виставкова зона - виробники і дистриб'ютори обладнання, інвентарю та барних аксесуарів.

4. Фуд-корт - знамениті ресторани представлять свої фірмові страви на одній локації.

Організатор BAROMETER International Bar Show 2016 - Клуб готельєрів та рестораторів Hoteliero - ставить перед собою мету визначити ключові тренди галузі та задати вектор розвитку барної культури.

Клуб Hoteliero також є засновником Національної ресторанної премії СОЛЬ® і всеукраїнської готельної премії UKRAINIAN HOSPITALITY AWARDS®.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

 

Мітки: бармен, шоу