Барна назвав Яценюка імпотентом

Народний депутат Олег Барна назвав прем'єр-міністра Арсенія Яценюка "реформаторським імпотентом"
Depo.Життя
11 лютого 2016 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsOne, передає depo.ua.

"Протягом трьох з половиною місяців не збирати підписи у Верховній Раді, а ходити коливатися, торгуватися і вирішувати - це говорить про те, що процвітає політична проституція і договорняки. Ми всі добре знаємо про взаємні дифірамби прем'єра Арсенія Яценюка до фракції" Самопоміч "і" Самопомочі "до Яценюка, що він є найкращим прем'єр-міністром, а та є найбільш інтелектуальної фракцією. Те торгувалися, то думали, то ворожили. Це тугодум призвело до того, що в країні вже є глибока політична криза", - підкреслив Барна.

Також він зазначив, що в даний момент всі бояться перевиборів Верховної Ради вважаючи, що якщо парламент відправить уряд у відставку, то "Народний фронт" вийде з коаліції і у відповідь будуть перевибори.

"Народний фронт ніколи не вийде з коаліції, оскільки таким чином вони собі підпишуть смертельний політичний вирок і підуть, хоча вони вже, на смітнику історії", - заявив нардеп.

На його думку, перевибори парламенту будуть, якщо Рада не відправить уряд у відставку.

"Ідеальний варіант - щоб Яценюк сам відступився, проявивши елементарне гідність і мужність, знаючи, що він ніхто, реформаторський імпотент", - заявив Барна.

Разом з тим він підкреслив, що якщо цей уряд не піде у відставку зараз і Верховна Рада не проголосує, то воно все одно піде у відставку.

"І не тільки уряд але і Верховна Рада тому, що ця політична криза, який зараз склався в державі, нагадує революційну сітуаціюі за Леніним, коли низи вже не хочуть жити по старому, а верхи не можуть щось змінити. Рішення виходу з політичної . кризи може зробити Верховна Рада, відправивши уряд у відставку і створивши новий реформаторський уряд, а якщо Рада не візьме на себе ці повноважень, то ця політична криза вирішуватимуть люди з боку будуть робити це жорстко, але швидко", - підсумував Барна.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Яценюк, Барна