Бандерівський гороскоп на квітень

Як житиметься в квітні бандерівцям і бандерівкам

Depo.Життя
31 березня 2017 11:00
ФОТО: depo.ua

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на березень 2017 року. Жартівливий, але в кожному жарті є частка істини.

Шановні Овни-бандерівці, а чи не давно ви бачилися з кумом? А дарма, бо в нього є цікаві пропозиції на ваш рахунок що до покращення фінансового стану.

Якщо так склалося, що кума нема, покрутіть головою - десь точно ходить людина вам не чужа, яка має для вас різні корисні ідеї.

Коли крутитимете головою, звертайте увагу і на бандерівців протилежної статі – ця весна обіцяє вам цікаві знайомства, які можуть перерости спочатку в дружбу, а згодом – і в кохання.

З курінною старшиною поводьтеся чемно – вони знають ваш "баранячий" твердолобий характер, але як буцатися кожного разу на кожне завдання, можуть і на руно пустити.

Агов, покладіть гранату! Покладіть гранату і гвинтівку також відкладіть від себе на безпечну відстань. Сідайте. Вдих-видих, вдих-видих… Отак

Зірки радять вам, шановні Тільці-бандерівці, припинити воювати з усім світом, сісти і чітко продумати свою стратегію. Бо воно, звісно, інтересно бути оточеним – можна наступати в будь якому напрямку, але давайте по-чесному, це виснажливо. І воювати вам набридло. "Я устал, хачу любві, да так чтоб навє-єк"…

Коротше, ви зрозуміли.

До речі, що до кохання – це справа вам вдаватиметься наразі значно легше, ніж війна. Тож, зачохляйте гвинтівки, відкладіть гранату, доки нічого від неї не відірвалося і гайда кохатися.

Зірки кажуть, що в квітні Близнюки-бандерівці можуть собі взяти в голову думку поновити стосунки с колишніми коханими.

Шановне Близнюцьке панство - кінцугі – то японське мистецтво склеювання розбитого посуду, в нас таким не займаються. В нас викидають розбитого глечика та йдуть купувати чи робити нового. Дохлу коняку також прибирають далі, не влазять на неї, не впрягають і не намагаються їздити. Бо все одно не поскакає, тільки мухи вам всього кашкета захезають!

Коротше, зірки радять вам не займатися беззмістовними справами, а шукати нових стосунків, нового досвіду, набувати нових звичок та навичок. І ще з грошима будьте уважніше і з самопочуттям – пильнуйте, щоб отримати зайвий клопіт.

Звісно рак – то найкращий знак, і так далі в тому ж дусі, але чи не пора вашому шляхетному високоблагороддю підняти клешні і взятися ними до роботи? Птн сам себе не вб'є і кремль-шремль не самозапалиться, а поки ви лінуєтеся, ворог укріплює позиції.

Разом із тим, Ракам-бандерівцям зірки радять все ретельно планувати і зважувати, щоб не потрапити у халепу, добре харчуватися, щоб організм не зрадив вас у найвідповідальніший момент і не ховатися від побратимів – всі скучили за вами.

Тож, гарна компанія за участю протилежної статі, гарний стіл, здорове українське харчування – і все буде чьотко як хряк у тепловізорі.

Коли Лев гарчить – увесь курінь мовчить. Знають нещасні, що вас краще в недоброму настрої не чіпати, бо можна потрапити під гарячу лапу.

От тільки і ворог же чує ваші гарчання та лементи і здогадується, курва, що в бандерівському стані не все добре. А воно вам треба, щоб всі про це знали? А як вони у наступ попруть, чи того гірше – теща чи свекруха у гості навідається. А ви тут сидите сердиті за занедбані.

В квітні Левам-бандерівцям може бути важко на душі, але зірки радять не дивитися на минуле і мовчати про свої розчарування, особливо якщо стосується сердечних справ. Чим менше краятимете собі серце, тим швидше поновите гарне самопочуття. Мовчіть як риба об лід, не діліться ні з ким, не сваріться з колегами. Як то кажуть – іноді краще жувати.

І є втішний прогноз – одинокі Леви цього місяця можуть зустріти людину всього свого життя.

Дєвачкі, ну ви же Девачкі, що ж ви такі брутальні? Гороскоп радить Дівам-бандерівцям в квітні стати більш чутливими і стриманими. То зрозуміло, що ще ворог не побіг, а в вас вже є план, під яку саме картоплю задіяти звільнені ним лани, але не всі ж такі гарні стратеги і тактики. Слухайте інколи й інших (потім вчините як вами заплановано).

Щодо роботи, забувайте тримати ніс по вітру щоб не проґавити цікаві можливості – вони десь поряд. І казна ворога також десь поряд – це ми про фінансові можливості.

Щоб у здоровому тілі був здоровий дух, зірки радять більше рухатися.

Ні, сидіння в соцмережах прогулянкою не вважається.

Терези-бандерівці в квітні будуть як в тому радянському кіно "Піщаний кар'єр, дві особи. Я!". Ви привели до ладу свої думки, сповнені енергії і готові братися за будь яку роботу. Хоч бліндажі будувати, хоч у розвідку. Тільки не забувайте, на яку дистанцію зазвичай бігаєте – розраховуйте сили, щоб не встати на півдороги. Дослухайтеся до побратимів, ваша зграя поганого не порадить.

В хаті можуть виникнути певні непорозуміння з приводу грошей та побутових справ. Зірки радять звернутися по допомогу до старших та мудріших – або грошима, або цінними порадами вони вам допоможуть.

Вище ніс – як і завжди, ви будь яку ситуацію зможете повернути собі на користь. Перемелеться – мука буде.

Певний час Скорпіони-бандерівці відчувають, що хтось від них чогось чекає. Можливо, це друга половина, яка ненав'язливо розкидає по дому рекламні проспекти з весільними сукнями, чи побратими, які вашого коня вже запрягли і підвели до воріт. Тож озирніться, хто біля вас найбільше схожий на почекуна, подумайте, чи варто вам виконувати те, чого від вас чекають, і якщо схиляєтеся до позитивної відповіді – кроком руш!

Невеличкі труднощі будуть із грошима, але сильно з цього приводу не хвилюйтеся. Гроші насправді для вас наразі не головне (вибачте за банальність), тим паче, що зірки анонсують в кінці місяця невеликий прибуток.

Для того, щоб квітень пройшов сонячно і гармонійно, зірки радять Стрільцям-бандерівцям знизити рівень критичного сприйняття реальності. Може ваша криївка не така простора, комірець не такий білий, а друга половина не така чутлива, як хотілося б, але якщо вередуватимете – можете втратити і це. І навпаки – хваліть, вшановуйте, схвалюйте, і буде вам щастя.

Те ж саме стосується і відносин із побратимами. Хочете, щоб вам всі допомагали, йшли на зустріч, давали цікаві завдання – будьте на позитиві. Тож, підніміть уверх правий куточок губ. Тепер лівий. Подивіться в дзеркало – оце нині ваша головна зброя.

Головні баталії цього місяця у Козерогів-бандерівців будуть не з противниками, а з родичами. От хто знає, що таке справжні тортури, психологічний тиск і тактика тримання в облозі! І допомоги в стані облоги положенні чекати нема від кого. Тому згадайте славетний досвід предків, Хотинську фортецю, битву під Жовтими водами і елегантне знущання бандерівців над НКВСниками, згадайте, чому вас боялися діди на строковій, старшокласники в середній школі та старші діти в пісочниці і захищайтеся.

Друга половина також захоче якихось преференцій (таке враження, що вони всі цієї весни, курва, показилися!), зірки радять звернутися за допомогою до колективного розуму – побратимів чи посестер. Як не допоможуть, так хоч дозволять у себе кілька днів пожити J

Вище ніс – перемелеться – мука буде.

Якщо цього місяця вас висуватимуть на суспільну роботу – не пручайтеся. Хто зна, приведе ви з тієї вилазки язика чи ні, а от куліш на багатті вам завжди добре вдавався. Іншими словами, робота на суспільство в квітні може принести вам більше користі, ніж індивідуальна. Спробуйте пограти в альтруїста, може й сподобається.

Зірки обіцяють Водоліям-бандерівцям мандрівки, відрядження чи дальні подорожі а також непоганий прибуток. Знову ж так – у випадку, якщо вони не зациклюватимуться на собі і своїх інтересах.

Але погодьтеся, із такою формою альтруїзму цілком непогано жити

Може з грошима в квітні у Риб-бандерівців буде не все так, як бажалося, проте в коханні буде повний штиль та ідилія. І кому треба ті гроші, коли все одне немає коли їх витрачати (тут має бути сороміцький смайлик).

В роботі зірки радять покладатися тільки на власні сили - в багатьох побратимів від весняного повітря вже остаточно дах потік, тож вся надія тільки на вашу працьовитість за зосередженість. Це не значить, що власноруч доведеться копати окопи, заряджати гармати і варити куліш, але придивляйтеся до тих, з ким працюєте, щоб потім не їсти кашу з сокирою.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя