Азербайджанському журналісту-опозиціонеру Гусейнову повернули паспорт (ФОТО)

Журналісту, громадянину Нідерландів азербайджанського походження Фікрату Гусейнову повернули паспорт

Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Євген Солонина у своєму Твіттері, передає Depo.ua.

"Адвокат Дмитро Мазурок, коли суддя роздавав документи сторонам, забрав паспорт Гусейнова. Прокурор хотів заперечити. Адвокат: якихось рішень про вилучення паспорта наразі немає, запобіжні заходи щодо Фікрата Гусейнова нині не діють", – пише журналіст.

16 квітня Печерський районний суд Києва проводив засідання з приводу запобіжного заходу для Гусейнова. Прокуратура просила обрати журналісту особисте зобов'язання.

Під час засідання прокурор заявив, що екстрадиційна перевірка щодо журналіста на завершальній стадії. Адвокат Дмитро Мазурок повідомив, що Інтерпол більше не розшукує Гусейнова через ознаки політичного переслідування, однак його продовжують розшукувати в Азербайджані. Суд оголосив перерву до 19 квітня.

Нагадаємо, що 14 жовтня в "Борисполі" затримали опозиційного азербайджанського журналіста.

А 17 жовтня Бориспільський суд залишив азербайджанського журналіста під вартою до листопада.

27 жовтня суд віддав азербайджанського опозиційного журналіста Фікрата Гусейнова на поруки депутата від "Народного фронту" Миколи Княжицького та правозахисника Бориса Захарова.

3 квітня суд у Києві не став продовжувати запобіжний захід для азербайджанського опозиційного журналіста Фікрата Гусейнова, якого вимагає видати Азербайджан.

Довідка: Журналіст Фікрат Гусейнов залишив Азербайджан понад 10 років тому, після того, як його викрали і жорстоко побили, а викрадачів не знайшли. Він отримав статус біженця у Нідерландах, а пізніше – громадянство цієї країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна