Австралійська компанія створила гаджет для селфі, що літає

Прилад буде продаватися у всьому світі з червня
Depo.Життя
31 березня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua
Австралійська компанія створила гаджет для селфі, що літає
Австралійська компанія створила гаджет для селфі, що літає

Австралійська компанія IoT Group випустила пристрій для селфі, який літає. Прилад, який отримав назву ROAM-e, буде продаватися у всьому світі з червня. Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Mashable.

За словами виконавчого директора IoT Group Іена Дюффелля, компанія хотіла побудувати селфі-палку на стероїдах.

"Проблема селфі-палки у тому, що вона обмежена довжиною палиці. Ми хотіли створити річ, яка робитиме фото, літаючи з вами", - сказав Дюффелль.

Прилад потрібно зв'язати зі смартфоном. Два його ротора можна запрограмувати, щоб вони розпізнавали обличчя. Гаджет може летіти на відстані до 25 метрів від користувача.

Крім того, він може робити панорамні світлини або 20-хвилинне відео в режимі реального часу. ROAM-e має 5-мегапіксельний сенсор CMOS і процесор Quad Core ARM Cortex A7. Розробники хотіли зробити пристрій так, щоб його можна було покласти до сумки. Тому, його ротори можна згорнути.

"Ми хотіли, щоб він [пристрій] був досить малий, аби поміститися в сумку чи кишеню. Ми змоделювали його не більшим, ніж 600-мілілітрова пляшка води," пояснив Дюффелль.

IoT Group У майбутньому компанія планує вдосконалити гаджет. Вона хоче, аби ROAM-e розрізняв геолокацію та міг долітати до певної точки на карті й повертатися.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя