Атикорупційне бюро перевірить "Артемсіль" через використання "прокладок"

Національне антикорупційне бюро почало розслідування проти топ-менеджменту компанії "Артемсіль", підозрюючи їх в обслуговуванні інтересів перекупників
Depo.Життя
26 січня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у Солом'янського суді, повідомляє depo.ua з посиланням на видання "Перша інстанція".

Згідно з судовими матеріалами, детективи НАБУ розслідують факти зловживання посадовими особами держпідприємства "Артемсіль", що призвело до тяжких наслідків.

Встановлено, що в 2014-2015 роках ДП "Артемсіль" реалізовувало сіль не кінцевим користувачам, а приватним посередницьким підприємствам: "Торговий Дім Артемсіль", "Торговий Дім Укрснабресурс", "К-2" Інвестмент", "Укрсільінвест", "Торговий дім Плюс" , "Укрпродукт", "Трітек Груп", "Торговий Дім Біарріц", "Костанзо", "Ліма-Соль", "Сіль України", "Артемсіль Регіони-СК" та іншим.

Як дізналися слідчі, зазначені підприємства скуповували сіль на "Артемсолі", а потім через тендерні процедури перепродували державним та комунальним підприємствам за завищеною вартістю. В середньому, в 1,96 рази вище.

У грошовому вираженні розмір збитку державним і комунальним підприємствам у вигляді необґрунтовано завищеної вартості перевищив 37 млн гривень.

Керівники держкомпанії підозрюються у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для представників приватних підприємств-посередників.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя