Армійські софізми - 81 (18+)

Україну захищають мудрі та дотепні люди, тому в ООС що не слово – то афоризм, софізм, слушна думка чи дотепна байка

Армійські софізми - 81 (18+)…

Журналісти Depo.ua склали добірку софізмів, жартів, віршів, кумедних світлин та картинок від бійців ООС і військових волонтерів, які вони публікують в соцмережах.

Ми публікуємо їх мовою авторів, з авторською лексикою, орфографією та пунктуацією

Вот почему когда на тебя дело уголовное заводят, ты по мнению СБУ и Прокуратуры - ходячий Конан-варвар, Рэмбо и Диллинджер в одном лице, а когда в супермаркет охранником устраиваешься - у тебя недостаточно опыта и квалификации? (Андрей Кудабеков)

Увага всім постам! Очікується мінометний обстріл, але вогонь у відповідь не відкривати! Як прийняли?

-Четвертий - плюс! Будемо в МЧС дзвонити!

-П'ятий - плюс! А ми участкового викличемо! (ГУМОР 93%🇺🇦)

 

Фраза от лейтенанта до генерала заиграла новыми красками. (Рагулі непереможні)

Вчора на стрільбищі: спека під 40 на сонці, в мене вже згоріли руки, лоб, лице і шия. Дерев нема. Поле чисте - бо стрільбище. Є тільки вишка (будка) ділянки для оператора. І невеличка зона тіні будки. В цій тіні лежать наші речі - рюкзаки, вода тощо.

На всій території час від часу спостерігаються змії. Це нормально. Також для змій нормально шукати тінь в спекотні дні. Тому одну гадючку вояки зловили і вбили в тіні під будкою, де ми відпочивали між вправами (так, жорстоко, мені було дуже жаль ту тваринку, але я розумію і солдатів - нікому не хочеться в такий спекотний день, коли пів дня бігаєш з автоматом і стріляєш, ще й бути вкушеним змією!). Поговорили - всі погодились: є ймовірність, що колюжанки тої гадюки могли спокійно позаповзати в наші рюкзаки, поки ми вправами займаємось.

Увечорі після роботи заходжу в банк (я в МТП і військовій футболці, бєрцах, брудний і червоний як рак), дістаю з-поза плечей рюкзака, щоб взяти документи, і тут мене перемикає: "а там же може бути змія!". Починаю дуже обережно відкривати рюкзака, уважно розглядаю, що всередині, повільно сую туди руку і відкриваю внутрішній карман на застібці, дістаю конверт з документами..."... підвожу очі і бачу, як напружено і зосереджено за мною спостерігають охоронець банку і кілька працівниць...

Я не став їм казати, що просто змію шукав. (Олександ Пітоненко)

 

 

Специально для военных экспертов с телебачення. Краткое руководство "Десять отличий Call of Duty и ЗСУ".

1. В Call of Duty есть миссии. Пффф, слабаки. В ЗСУ есть керівні документи, накази, БРки и "тихо прийшов - громко в'їбав".

2. В Call of Duty в начале всех везут на вертолете. Пфф, слабаки. В ЗСУ, в принципе, то же самое, но на вертолетах летают генералы. К услугам тех, кто на самом деле и выполняет всю боевую работу, целых четыре варианта - шишига, шашига без бензина, волонтерский/личный/отжатый корч и "та ти заїбав, пошли пєшком, хулі тут йти".

3. В Call of Duty в самом начале учат стрелять из всех видов зброи. Пффф, слабаки. В ЗСУ научат строиться пять раз в день, распределять шесть нарядов на пять человек и мыться влажными салфетками.

4. В Call of Duty одежда и снаряжение меняется перед каждой миссией. Пффф, слабаки. В ЗСУ форма меняется два раза в год "згідно наказу про переход на зимову/літню форму одягу", а снаряга собирается/покупается/выменивается по крупинкам в течении всего периода службы.

5. В Call of Duty нельзя поехать в магаз на брдмке. Пффф, слабаки.

6. В Call of Duty можно завалить злодея и взять его оружие. Пфф, слабаки. В ЗСУ можно завалить сепара, забрать автык, шеврон, доки и, если повезет - короткий. Автык и доки - сдать начальству.

7. В Call of Duty в танках не заканчивается соляр. Вот вообще. Никогда. Ну что за бред. И семачек нема.

8. В Call of Duty нет задачи "втыкай в тепляк одинадцать месяцев подряд". Пффф, слабаки. В ЗСУ есть самая крутая миссия - погрузка техники на эшелон. Я бы специальную награду за это ввел. Відзнака НГШ "За непройобане майно, техніку, зброю та особовий склад".

9. В Call of Duty можно в течении миссии на выбор стрелять по врагам из снайперки, автомата, пистолета, пулемета и базуки. Пффф, слабаки. В ЗСУ можно в течении дня - чинить генератор, копать капонир, ходить за ленточку, искать пройобанную катушку провода, получать по голове от связистов за скрученную в бублик антенну моторолы, снова копать, есть тушенку, наблюдать в бинокль Б8-30, пить из баклажки воду со льдом и ходить по чебуреки в село. И это все - до обеда.

10. В Call of Duty нельзя курить в сортире.

Пффф.

Слабаки. (Мартін Брест)

Співбесіда в мінометку:

-У Вас є якісь фахові знання/уміння з артилерії?

-Я, Енгрі Бердс кожен рівень з трьома зірочками пройшов (ГУМОР 93%🇺🇦🔞)

 

Не спиться. Почав рахувати овець. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець, це вже не рахунок, а імітація рахунку... Встав. Знайшов у дітей чистий зошит. Прошив його і пронумерував. "Журнал обліку овець" готовий. Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так, безконтрольно рахувати овець.

Встав. Знайшов у дітей ще один чистий зошит. Прошив його і пронумерував. "Журнал контролю обліку овець" готовий. Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати не маючи на те повноважень.

Встав. Знайшов у дітей чистий листок. Написав наказ "Про призначення мене лічильником овець". Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець однією особою, без комісії.

Встав. Знайшов у дітей чистий листок. Написав наказ "Про створення комісії з підрахунку овець". Розбудив сім'ю. Довів наказ. Вони всі сварилися. Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець, ніяк не позначаючи вже полічених.

Встав. Знайшов у дітей чистий листок. Написав наказ "Про маркування лічених овець". Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець, без інструктажу.

Встав. Розбудив сім'ю. Призначив нараду. Вони всі люто сварилися. Довів порядок наради. Дуже сильно лаялися. Вклали мене спати. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець без врахування всіх аспектів оперативної обстановки по лінії протидії корупції.

Встав. Мене уклали спати назад силоміць. Лежу. Дискутуємо з вівцями на тему трактування методики перерахунку овець в нічний час, в рамках реалізації останнього рішення колегії (Maxim Wolf)

И как объяснить ребёнку почему при словах " Карандаши пошли" папу немного дёргает? (ГУМОР 93%🇺🇦)

 

Треба знати не мову ворога, а відстань до ворога і поправку на вітер. (ГУМОР 93%🇺🇦)

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"