Apple "зламала" для влади десятки iPhone, - ЗМІ

Apple допомогала владі США зчитувати інформацію з десятків iPhone. Практика допомоги в доступі до інформації тривала роками
Depo.Життя
8 квітня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua

Компанія Applе допомогала владі США в доступі до інформації більш ніж на сімдесяти телефонах iPhone, передає depo.ua з посиланням на The Wall Street Journal.

"Вперше на поступки виробник смартфонів пішов ще в 2008 році в справі про сексуальне насильство над дитиною. З тих пір Apple посприяла слідству ще в близько семи десятках випадків", - пише видання.

Також зазначається, що ситуація змінилася в 2013 році після оприлюднення технічним фахівцем АНБ Едвардом Сноуденом даних про масштаби стеження за громадянами.

З тих пір "яблучна" корпорація почала ухилятися від допомоги в доступі до інформації.

The Wall Street Journal повідомляє про 13 випадках відмов у допомозі слідству.

Нагадаємо, прокуратура США вирішила звернутися за допомогою в ФБР після того, як відомство зуміло самостійно зламати iPhone, що належав учаснику масового вбивства в каліфорнійському Сан-Бернадіно.

Спочатку ФБР намагалося через суд зобов'язати розробника телефону, компанію Apple, допомогти їм у зломі, проте потім невідомим способом зуміло впоратися без її допомоги і відкликало позов.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: США, Apple, ФБР