Апеляційний суд у справі Мангера закінчився фаєр-шоу

Батько Катерини Гандзюк заявив, що Мангер, перебуваючи на волі, залякує свідків у справі проти нього

Судове засідання щодо розгляду апеляційної скарги сторони захисту у кримінальному провадженні відносно Владислава Мангера, підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк, що було призначено на 21 лютого, перенесли. Засідання відбудеться 28 лютого. Початок о 16:45.

Причина переносу засідання - неявка адвокатів Мангера.

Апеляційну скаргу було подано на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду Києва від 15 лютого 2019 року про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру застави.

Після засідання Віктор Гандзюк, батько Катерини, заявив, що підтримує апеляційну скаргу прокуратури на запобіжний захід Мангеру, обраний Шевченківським районним судом Києва, що дозволив підозрюваному вийти під заставу. Батько вбитої Катерини Гандзюк впевнений, що, залишаючись на волі, голова Херсонської облради вливає на свідків та втручається у слідство.

"Залишаючись на волі, пан Мангер безумовно впливає на слідство, вдається до залякування свідків... Багато свідків стали отримувати погрози. Вони бояться свідчити, бояться за життя, деякі готові відмовитися від своїх свідчень", - зазначив Гандзюк.

Батько вбитої активістки також повідомив, що боїться й за своє життя. Двічі просили про надання йому та свідкам державної охорони, але в цьому було відмовлено.

Кілька десятків активістів, які були під будівлею Апеляційного суда, після засідання запалили фаєри, вигукуючи гасло "Вбивці мають сидіти!"

Довідка: Напад на Катерину Гандзюк стався 31 липня 2018 року біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка. 4 листопада активістка померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки. Батько Катерини звинуватив очільника Херсонської облради Владислава Мангера в причетності до нападу на дочку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна