Акунін впевнений, що Путін хоче смерті Савченко

Відомий російський письменник-опозиціонер Борис Акунін (Григорій Чхартишвілі) припускає, що у Кремлі чекають на смерть української льотчиці Надії Савченко
Depo.Життя
4 березня 2016 08:20
ФОТО: depo.ua

Своє враження про останнє слово полоненої українки, яку Росія викрала з України, Надії Савченко письменник написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає depo.ua.

"І поки за мене будуть торгуватися, життя мене буде залишати і Росія мене все одно поверне в Україну — живою чи мертвою, але поверне!, — цитує незаконно заарештовану українку письменник.

"Вони хочуть, щоб закінчилося цим? Адже дочекаються. Додатково до всього, що вже було. Тільки уявіть собі цю картину — як її будуть повертати. Мертвою. Просто уявіть", — пише Борис Акунін.

Из последнего слова Надежды Савченко. "Через десять дней я объявляю сухую голодовку, и тогда у России есть не более де...

Опубліковано Акунином Чхартишвили 3 березень 2016 р.

Нагадаємо, що Донецький міський суд Ростовської області перейшов до заключного етапу розгляду справи української льотчиці Надії Савченко – дебатів сторін процесу. Підсудну звинувачують в незаконному перетині російського кордону і пособництві у вбивстві журналістів. Захист Савченко наполягає на її невинуватості.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя