Активісти знову звинувачують канал Ахметова у "ватних" порушеннях

Активісти громадянського руху "Відсіч" провели моніторинг ефіру ТРК "Україна" та були вражені кількістю виявлених порушень
Depo.Життя
23 червня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це йдеться на сторінці організації у "Фейсбуці".

"19 червня в ефірі ТРК "України" транслювали серіал "Коли зацвіте багно" (Когда зацветет багульник). Ми  можемо назвати це порушення найнахабнішим з низки порушень, що наші активісти фіксували на ТБ. І не лише через те, що в серіалі російські менти та тюремники із похапцем замальованими шевронами. Цей серіал вже транслювався на цьому ж каналі взимку. Тоді з'ясувалося, що виключні права на трансляцію серіалу в 1+1. Тобто ТРК "Україна" транслювала його неправомірно. Проте, канал відбувся лише тим, що пообіцяв Нацраді не демонструвати фільми без прокатних посвідчень. Цього разу ви вимагатимемо реального покарання", - йдеться у повідомленні. 

Додається, що 21 червня в ефірі ТРК "Україна" транслювали серіал "Недолуга невістка". Серед героїв згаданого серіалу є хороший і позитивний російський міліціонер.

"Хоча йому й замалювали російський шеврон, мутований двоголовий орел на кашкеті видав його приналежність. Проте, незважаючи на це, такий серіал безкарно показують на українському телебаченні", - наголошує "Відсіч".

Окрім того, в цю суботу, 25 червня, на каналі "Україна" будуть транслювати серіал "Кохання без зайвих слів" з російськими правоохоронцями та прокурорами, про що анонсують у перервах між іншими серіалами з російськими правоохоронцями.

"Про всі факти порушень ми невідкладно повідомимо Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та Державне агентство України з питань кіно. Сподіваємось, що позиція членів Нацради та Юрій Артеменко щодо цих порушень буде такою ж рішучою та неупередженою, як і з українофобським серіалом "Не зарікайся", - резюмують активісти.

Нагадаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження телеканалу "Україна" за підсумками позапланової перевірки через "ватний" серіал "Не зарікайся", в якому бойовики зображалися у позитивному ракурсі. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя