Активісти заснували сайт для росіян, що хочуть виїхати до України

У Києві презентували сайт проекту EmigRussia.org - інформаційний портал про легалізацію та соціалізацію для російських політичних емігрантів, які планують виїхати до України
Depo.Життя
31 травня 2016 18:16
ФОТО: depo.ua

Ресурс створили активісти фонду Вільна Росія, які раніше також емігрували з політичних мотивів, передає depo.ua з посиланням на "НВ".

 "Ми тут для того, щоб допомагати людям, які боролися за свободу і поплатилися за це. Або ж за своїми цінностями не згодні з тим, що сьогодні відбувається на Росії. … Ми хочемо стати сервісом, який буде з’єднувати російських біженців з людьми, які зможуть їм допомогти тут, в Україні", - розповів директор з розвитку фонду Григорій Фролов.

За його словами, сьогодні чимало росіян розглядають можливість виїхати до України. "Це люди, які не можуть жити в умовах несвободи", - підкреслив координатор по взаємодії з місцевими громадами проекту EmigRussia Павло Калюк.

Як повідомила координатор фонду Юлія Архипова, найважливіша частина сайту - інструкції про те, куди йти, які документи збирати і як легалізувати своє перебування в Україні. Також на сайті розміщені історії людей, які вже пройшли певні етапи процедури.

Також портал має допомагати росіянам-емігрантам підтримувати контакт між собою. Крім того, серед цілей активістів - шукати шляхи до примирення між народами після завершення спровокованої Росією війни в Донбасі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя