Ахеджакова не виключила, що їй доведеться виступати в окупованому Криму

Російська актриса Лія Ахеджакова засуджує анексію Криму, але якщо її театру доведеться поїхати з гастролями на окупований півострів, вона не зможе відмовитися від поїздки
Depo.Життя
22 липня 2016 06:06
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла в ефірі "Радіо Свобода", передає depo.ua.

"У мене є якісь дуже важливі для мене речі. Ось Крим, я стільки грала в Україні, там міст не залишилося, де б я не була, там мої глядачі, я обожнюю Крим і там грала, в тому театрі в Ялті, я стільки там бувала. Коли ми були студентами, нам не давали дешеві путівки, ми їздили, знімали якийсь будиночок поруч з Будинком творчості. Ольга Федорівна Цапцюк, у неї ми жили. Там кожна стежка, там все рідне.

Це як наприклад, мої дачні сусіди, у них якісь неприємності, хвора дитина, тихенько в цей час взяти і відібрати у них одну кімнату і сказати, що раніше в цій кімнаті мій дідусь жив, вона раніше нам належала. Є якісь речі, які переступити не можна, і нічого з цим зробити не можна. Це такий осад весь час, і почуваєшся лайном якимось, хоча ти ні в чому не винен", - каже Ахеджакова.

Вона зазначила, що до Криму їхати не збирається, однак якщо так станеться, що її театр поїде на окупований півострів, Ахеджакова також буде змушена там бути.

"Дуже багато що може трапитися таке, коли доведеться поступитися. Але особисто я ні за що … Якщо театр поїде, що мені робити? … Я не можу зрадити свій театр, свою роботу", - каже актриса.

Вона зазначила, що до Криму її дуже часто запрошують.

"Запрошують весь час, але я не можу. Щось мені не дозволяє, ніяково", - сказала Ахеджакова.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя