Адвокат Антоненка спростував, що той має зв'язок з СБУ

Захист фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка, заперечує його зв'язок зі Службою безпеки України

Про це заявив його адвокат Станіслав Кулик, повідомляє Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Мова йде про публікації записів, які свідчать, що у деяких фігурантів нібито можуть бути зв'язки з СБУ.

"Це маячня. Я не знаю, чим це може підтверджуватися. Це взагалі якісь "вологі фантазії" органів досудового розслідування. Ну, реально, як він (Антоненко, – ред.) – музикант, співак, міг з кимось там (в СБУ, – ред.) співпрацювати? Він не має ні навичок, ні доступу до якоїсь інформації, ні інших необхідних для цього знань і досвіду", – заявив Кулик.

Нагадаємо, наприкінці січня оприлюднили записи Владислава Грищенка (свідка у справі Шеремета), який нібито обговорює цю справу з працівником департаменту контррозвідки СБУ Андрієм Омельченком.

Нагадаємо, що у вівторок, 4 лютого, Печерський суд Києва продовжив арешт підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета дитячого хірурга Юлії Кузьменко до 3 квітня.

5 лютого Печерський суд Києва залишив під вартою підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка на два місяці.

Також суд продовжив до 4 квітня домашній арешт Яни Дугарь.

7 лютого Андрій Антоненко заявив про викривлення слідчим його свідчень і відмовився давати свідчення.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Згодом стало відомо, що слідство на 90% знає, хто виконавці.

Читайте також: Вбивство Шеремета: Що відбувається у справі (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme