3 правила догляду за руками восени

Осінь диктує нам свої правила догляду за руками. У цю пору року шкірі рук потрібне не тільки зволоження, але і харчування, захист. Крім того, руки слід підготувати до більш серйозного випробування - зими

3 правила догляду за руками восени…

ДеПо підкаже, за допомогою чого це зробити:

1. Миття

У прохолодний сезон не рекомендується мити руки часто, особливо з милом, що руйнує захисну ліпідну мантію шкіри. Ця тонка плівка вкрай необхідна шкірі - вона не тільки робить її м'якою та еластичною, а й запобігає проникненню бактерій і вірусів. Частота миття рук повинна становити до 3-5 разів на день із використанням м'якого рідкого мила, що має у своєму складі натуральні зволожуючі компоненти - рослинні екстракти і масла. Руки краще мити теплою водою, бо від холодної шкіра на руках стає жорсткою, а гаряча сприяє знежиренню шкіри, її сухості та шорсткості.

2. Харчування

Дефіцит вітамінів може призводити до ще більшого виснаження і висушування шкіри. Для неї дуже важливі вітаміни, а також залізо, кальцій і білки. Для підтримки достатньої кількості цих поживних речовин вживайте більше овочів, фруктів, молочних продуктів, м'яса, зернового хліба і риби.

3. Догляд

Для м'якого і водночас ефективного догляду за шкірою рук рекомендується використовувати креми, у складі яких присутні натуральні компоненти і біологічно активні речовини - рослинні екстракти, вітаміни, гліцерин і різні природні масла. Такими косметичними продуктами потрібно користуватися як мінімум двічі на день, а при сильній сухості шкіри рук - після кожного миття. Наносити крем перед виходом на вулицю краще за 20-30 хвилин, щоб він встиг добре всмоктатися.

Увечері перед тим, як нанести крем, можете зробити ванночку з настоєм лікарських трав. Восени добре робити ванночки з кропивою, лопухом, ромашкою, календулою, шавлією. Всі ці трави завжди є у вільному продажу в аптеках або у бабусь-травниць на ринках. Роблячи ванночки регулярно, можна повністю позбутися шорсткості і сухості шкіри.

Ванночки. Одну столову ложку будь-якої трави залити літром окропу. Через 15-20 хвилин, коли настій трохи охолоне, можна занурювати в нього руки. Всього 15 хвилин буде достатньо, щоб повністю підготувати руки до нанесення крему. Після того, як крем нанесений, бажано надіти бавовняні рукавички. Зняти їх тільки вранці. За ніч шкіра рук отримає всі необхідні їй речовини.

Трав'яні ванночки бажано чергувати з масляними. Найбільше підходять мигдальне або оливкове масло. У теплу олію потрібно опустити руки хвилин на 15-20, після чого промокнути паперовим рушником. Наносити крем після такої ванночки не потрібно.

Осінні маски для рук також дають позитивний ефект. Готові маски для рук можна купити в будь-якому магазині косметики. Після того, як нанесли маску на шкіру рук товстим шаром, надягніть рукавички, після чого через 20 хвилин змийте теплою водою і нанесіть крем. Ефективними будуть і маски, виготовлені вдома.

Яєчна

Втирайте на ніч у шкіру суміш із 1 жовтка, 1 ст.л. меду і 1 ч.л. вівсяної муки і надягніть рукавички з тканини. Вранці руки стануть м'якими, зморщечки розгладяться.

Картопляна

Зваріть пару картоплин і потовчіть їх з молоком (як для пюре). Напіврідку суміш нанесіть на шкіру на 2-3 години. Маска дуже ефективна для шкіри рук, яка старіє.

Капустяна

При грубій, шорсткій шкірі рук ефективна маска з соку квашеної капусти і молочної сироватки. Нанесіть суміш на руки на 20 хвилин, змийте і змастіть руки кремом.

Крохмальна

Якщо на шкірі рук почали з'являтися тріщини і мозолі, застосовуйте ванночки з крохмалю. 1 ст.л. крохмалю розчиніть в 1 л теплої води. Потримайте руки у воді 15 хвилин, а потім змастіть живильним кремом.

Поки будете готувати шкіру рук до непростих осінніх умов, можете також ознайомитися з оглядом осінніх колекцій лаків від світових брендів.  

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme