10 моторошних традицій, пов'язаних із новонародженими

У деяких країнах світу ритуали, пов'язані з новонародженими, можуть здатися нам неприємними і навіть страхітливими

10 моторошних традицій, пов'язаних із но…

1. Ірландія

Після народження дитини в Ірландії, як і в багатьох інших країнах, батьки влаштовують вечірку, щоб привітати нового члена своєї родини. Однак у цій країні новонародженим теж пропонують випити. Зазвичай на таких вечірках виносять спеціально збережену верхівку весільного торта і, змочивши м'якоть у віскі, розсипають крихти на лобі у дитини. А під час хрещення батьки оббризкують голову дитини шампанським.

2. Балі

Балі - батьківщина багатьох дивних звичаїв. Один із них - «setra ari ari». Вважається, що «аri ari» або плацента - це щось, що володіє самостійним життям, тому батьки ритуально ховають плаценту на кладовищі.

Є у цих краях ще й інший вельми дивний звичай: дітям не можна торкатися землі, доки їм не виповниться три місяці, вважається, що до цього віку земля недостатньо чиста для них.

3. Нігерія

У Нігерії вагітних жінок із бідних сімей залишають народжувати на самоті, без будь-якої допомоги. Через це під час пологів часто виникає безліч ускладнень.

Допомога, необхідна цим матерям, може прийти занадто пізно або не прийти взагалі. Проте сьогодні деякі організації все ж порушили це питання, і їх волонтери їздять до бідуючих сільських районів Нігерії для надання медичної допомоги майбутнім матерям.

4. Литва

У Литві існує дуже дивний фестиваль, який за іронією проводиться щорічно 1 червня - у Міжнародний день захисту дітей. Немовлята беруть участь у перегонах «Найшвидший повзун у країні». Під час перегонів увагу малят, що відволікаються і не бажають повзти далі, всіляко привертають безліччю яскравих іграшок захоплені дорослі, примушуючи доповзти до фінішу. Звичайно, малюки виглядають чудово і мило, періодично зіштовхуючись один із одним.

5. Гватемала

У таких спекотних країнах, як Гватемала, новоспечені матусі, здається, готові дійти до абсурду в бажанні вберегти своїх малюків від сонячної алергії і теплових ударів. Вони купають немовлят у крижаній воді, незважаючи на те, що діти кричать від болю. Після болісної процедури малюки миттєво засинають. Проте як би жорстоко це все не виглядало, є свідки, які стверджують, що немовлят майя лікують від пітниці саме таким способом.

6. Мавританія

У Мавританії - країні, що тягнеться через африканську пустелю Сахара - є група людей, які називаються Уолофа. У них ходить дивне повір'я, що людська слина зберігає слова і почуття. Тому часто можна побачити новонародженого, якому мама або тато плюють на вухо, на обличчя, а іноді - щоб закріпити благословення - дитині покривають слиною всю голову.

У нігерійському племені Ігбо пішли ще далі: коли народжується дитина, батьки забирають її у своє родове гніздо, відбувається це обов'язково у супроводі родича, який повинен бути хорошим оратором. Ця людина стає головною на святі. Їй дається право розжувати перець алігатора і передати свою слину до рота дитини. Робиться це для того, щоб малюк виріс таким же майстерним оратором.

7. Китай

Для початку в деяких куточках Китаю на весіллі наречений повинен пронести наречену по розпеченому вугіллю, щоб у майбутньому пологи у неї були легкими. Потім, коли дійсно настає вагітність, жінка повинна дотримуватися особливого списку обмежень для вагітних: не пліткувати, не сміятися голосно, не злитися, не допускати поганих думок, не сидіти на нерівних рогожах (інакше дитина в утробі може отримати пошкодження), уникати продуктів яскравих контрастних кольорів (інакше дитина може народитися дуже темною), спати з чим-небудь гострим під подушкою, наприклад, із ножем, бо це відлякує злих духів, і, нарешті, жодного сексу.

8. Таїланд

У деяких культурних груп в таких країнах, як Таїланд та Індія, існує вельми дивний спосіб вираження любові до свого малюка - стимулювання геніталій дитини. Одна етнічна група в Китаї відома тим, що висловлює свої почуття до дитини погладжуванням геніталій малюка, якщо це дівчинка, або оральною стимуляцією, якщо це хлопчик. Як не дивно, у цього народу такий вираз почуттів не вважається діями сексуального характеру, а ось поцілунки вважаються і тому заборонені.

9. Індія

У тваринному світі у самок існує звичка з'їдати плаценту після народження малюка. Виявляється і у людей таке теж зустрічається. У деяких районах Індії, Ямайки та Китаю це рекомендується як традиційна медицина. Як би неймовірно це не звучало, проте деякі практикуючі фахівці вважають, що плацента дуже допомагає жінці впоратися з післяпологовою депресією. Але багато хто також висловлює сумніви щодо цього. Малоймовірно, що незабаром це стане нормою, тому що з'їсти плаценту сирою не можна через величезну кількість бактерій, що містяться в ній, а приготування, швидше за все, вб'є всі корисні властивості.

10. Пакистан

Жінки в пакистанській провінції Келеш теж народжують одні, навіть без будь-якої допомоги з боку родини. Однак, на відміну від Нігерії, так відбувається тому, що за культурним звичаєм жінки, що народжують, вважаються брудними, і їх відправляють до ізольованого місця в місті Бесленей. Єдині, хто може допомагати жінці при пологах - жінки, в яких у цей момент йде менструація, тому що це теж вважається брудом, пише ДеПо з посиланням на Мixstuff.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme