10 порад для боротьби з прищами

Кожна дівчина мріє про рівну, гладеньку і чисту шкіру обличчя

10 порад для боротьби з прищами…

ДеПо підкаже кілька порад для проблемної шкіри, які допоможуть позбутися прищів назавжди.

1. Очищаємо шкіру

Обличчя потребує очищення і вранці, і ввечері. Прокинувшись, вмийтеся теплою водою, висушіть шкіру серветками. Потім обробіть обличчя лосьйоном для жирної шкіри. Потім нанесіть крем або гель. Накладаючи макіяж, використовуйте дезінфікуючу пудру зі світловідбиваючими частинками.

Увечері починайте процедуру з лосьйону. Для любителів натуральних продуктів радимо замінити його кислим молоком або кефіром. Після цього нанесіть крем або гель з матуючим ефектом.

2. Правильно харчуємося

Подумайте, що потрапляє на вашу тарілку кожного дня. Прищі виникають через надмірне саловиділення на шкірі. Радимо вам виключити з раціону солодощі, надмірно жирну їжу, копчені продукти, майонез, смажене, торти і тістечка. Вживаючи фрукти і овочі, ви отримаєте необхідні вітаміни. Саме такої дієти притримується більшість зірок.

3. Які вітаміни обрати?

Найчастіше вугрі та дерматити з'являються при нестачі в організмі вітамінів групи B і вітаміну А. Перші можна отримати, вживаючи пивні дріжджі, горіхи, печінку, яйця, овочі зеленого кольору, висівки і хліб грубого помелу. Вітамін А можна знайти в моркві, абрикосах, куразі. Не забувайте і про йодовмісні продукти: морську капусту, рибу та йодовану сіль.

4. Робіть професійні процедури чистки

Ніколи не намагайтеся зробити чистку самостійно. Таку процедуру виконує тільки фахівець. Дерматолог може порадити вам ультразвукову чистку.

5. Візити до косметолога і дерматолога

Якщо вас здолав вугровий висип, зверніться в спеціальну установу, де лікарі проведуть обстеження, знайдуть причини утворення прищів і порадять комплексне лікування.

6. Знежирюйте шкіру

Знежирюючі засоби варто застосовувати в разу підвищеного сало виділення, але не треба захоплюватися процесом. Іноді використовуйте борний або камфорний спирти для ділянок обличчя, де багато шкірного сала. Іноді в спеку можна користуватися 2% саліциловим спиртом.

7. Дезінфікуйте

Для цього процесу добре допомагає настоянка календули на спирту (1 ст. ложка на півсклянки води) або настоянка прополісу на спирту, яку розбавляють водою 1:1.

8. Підсушуйте


В цьому випадку можна вибірково наносити саліциловий спирт. Але зараз випускають особливі коректори, які також мають подібний ефект.

Експериментатори зможуть самостійно зробити пудру. Киньте в ступку по одній таблетці левоміцетину, стрептоциду та метронідазолу, розітріть їх і нанесіть на ніч на обличчя.

9. Користуйтеся кремами і гелями

До вибору цих продуктів підходьте особливо ретельно. Тут віддавайте перевагу кремам, які зволожують, матують і мають легку текстуру. Вранці краще наносити на шкіру гель.

10. Масло чайного дерева

Масло чайного дерева вважається відмінним антисептиком і засобом, що володіє протизапальною дією. Вдалим вибором стане придбання засобів, до складу яких воно входить. Але спершу варто проконсультуватися з лікарем.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme