"Наш край" проти оплачуваних відпусток депутатів на пляжах "закордонних" виборчих округів

Фіктивна робота депутата в "округах" та "комітетах" має здійснюватися за власний кошт, а не оплачуватись із державного бюджету
Depo.Життя
22 липня 2016 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

За його словами, депутатам слід оплачувати лише офіційну 30-денну відпустку, а не фіктивну роботу в "округах" та "комітетах". "Закриття сесії 15 липня і відкриття 6 вересня дає народним депутатам понад 50 днів фактичної відпустки, яка оплачується з кишень людей. Це неподобство потрібно якомога швидше припинити", – наголосив Олександр Мазурчак.

На його думку, що депутатам слід перестати вводити людей в оману так званою "роботою в комітетах", оскільки лише одиниці справді працюватимуть у спекотні дні липня та серпня. "Більшість депутатів працюватимуть на пляжах "закордонних" виборчих округів", – додав співголова партії "Наш край".

Він зазначив, що теплі крісла парламенту жодним чином не відносяться до шкідливих умов праці, а професія народного депутата не перебуває у списку професій і посад із шкідливими умовами праці.

"Наш край" наголошує, що разова більш ніж 50-денна відпустка може бути призначена лише працівникам, зайнятим на роботах, пов’язаних із негативним впливом на здоров’я шкідливих виробничих факторів. І я нагадую, що нещодавно Кабмін несправедливо скоротив перелік таких професій, тоді як депутати продовжують користуватися привілеями", – підсумував Олександр Мазурчак.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя