"Менти"-корупціонери знайшли лазівки, щоб уникнути переатестації, - волонтер

Сотні співробітників Міністерства внутрішніх справ намагаються уникнути переатестації
Depo.Життя
19 січня 2016 10:02
ФОТО: depo.ua

Про їхні махінації на своїй сторінці у "Фейсбуці" відомив волонтер Роман Сініцин, який є членом однієї з атестаційних комісій, передає depo.ua.

"Лайфхак № 1: Перевестись в ДСО (Державна Служба Охорони). В обласну і міські ДСО за останні кілька місяців перевелись десятки і сотні різних співробітників. Переважно ДАІ. Переважно майори-полковники. Переважно ті які рулили схемами. Навіть колишні керівники і зами обласних ДАІ. ДСО ми не атестуємо чомусь. Це ніби госпрозрахункова організація і ніби атестуватимуть себе самі. Склад, прицнипи формування і прицнипи функціонування комісії з їх атестації - невідомі", - пише Сініцин.

Другий спосіб, за його словами, - перевестись у київський полк міліції "Миротворець" (куди увійшли АТОшні "Київ-1", "Київ-2", "Київщина", "Золоті Ворота", "Миротворець", "Свята Марія" та ще ряд підрозділів).

"Окрім реальних АТО-шників і добровольців які воюють давно, туди теж попереводились десятки і сотні чертєй останнім часом. Їх ми не атестуємо чомусь. Склад, прицнипи формування і прицнипи функціонування комісії з їх атестації - невідомі. Профіт!", - додав волонтер.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя