"Комуністи Росії" просять покарати Урганта через жарти про Леніна

Представники кубанського відділення партії "Комуністи Росії" в зверненні на адресу генпрокурора звинуватили телеведучого Івана Урганта в розпалюванні соціальної ворожнечі
Depo.Життя
14 березня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Партійці визнали образливими висловлювання шоумена про Володимира Леніна, що пролунали в ефірі передачі "Вечірній Ургант", повідомляє depo.ua з посиланням на lenta.ru.

Також комуністи відправили офіційне повідомлення бабусі шоумена, народній артистці РРФСР Ніні Миколаївні Ургант, з проханням оголосити бойкот онукові в знак солідарності з комуністами Кубані. Крім того, звернення з вимогою негайного усунення шоумена від телевізійного ефіру направили на адресу гендиректора Першого каналу.

У випуску від 11 березня був показаний відреставрований в Краснодарському краї пам'ятник Леніну. На фотографії, яку демонстрували в передачі, у скульптури відсутні вуса і борода, а губи неприродно витягнуті вперед. Ургант і його гість Дмитро Хрустальов в жартівливій манері обговорили це зображення, а в кінці ведучий заявив, що це «перший пам'ятник з носогубній ін'єкцією за всю історію».

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя