"Доктора Пі" етапували до Львова

Андрія Слюсарчука, відомого як "Доктор Пі", який відбував покарання у Полицькій виправній колонії на Рівненщині, етапували до попереднього місця ув'язнення - у Львівський слідчий ізолятор
Depo.Життя
14 червня 2016 16:37
ФОТО: depo.ua

Про це розповів начальник Полицької виправної колонії полковник внутрішньої служби Володимир Каламбет, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Слюсарчук у нас перебував із середини минулого літа. Режим не порушував. На роботу не ходив через медичне протипоказання.

Дуже багато читав. Переважно наукову, художню літературу. Конфліктів із засудженими не мав. Йому, як й іншим, в установленому порядку передавали передачі. Напередодні Андрія Слюсарчука відправили до Львівського СІЗО спецвагоном у поїзді Київ-Львів", - розповів Каламбет.

Нагадаємо, Слюсарчук видавав себе за фахового нейрохірурга. Здобув славу людини з феноменальними здібностями. Утім, усі його досягнення виявилися фіктивними. А його некомпетентне лікування призвело до летальних наслідків.

14 лютого 2014 року Сихівський районний суд Львова засудив Слюсарчука до 8 років позбавлення волі за шахрайство. Відбувати покарання його відправили у Полицьку виправну колонію, що в Рівненській області.

Слюсарчук мав звільнитися звідти 20 червня цього року. Але Вищий спеціалізований суд України скасував вирок апеляційного суду, і справу скандального лікаря тепер направлять на новий судовий розгляд.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя