"5 канал" презентував першу серію документального фільму "Любомир. Бути людиною"

Документальний фільм "Любомир. Бути людиною" присвячений Великій людині - Архиєпископу-емериту УГКЦ - Блаженнішому Любомиру
Depo.Життя
18 січня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua
"5 канал" презентував першу серію документального фільму "Любомир. Бути людиною"
"5 канал" презентував першу серію документального фільму "Любомир. Бути людиною"

Про це повідомляє depo.ua.

У шести серіях фільму розповідається про життя єпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, який пережив Другу світову війну, емігрував за кордон та повернувся в Україну, щоб служити своїй Батьківщині.

"Любомир. Бути людиною" - це велика розповідь, в якій крізь спогади Блаженнішого Любомира про батьків, дитинство та юнацькі роки, його роздуми про людські цінності та ідеали, показана ціла епоха та розказана історія української греко-католицької церкви, яка тривалий час перебувала у вигнанні.

За словами продюсера фільму Павла Казанцева, стрічка максимально наближена до біографічної. У фільмі вдало поєднані монологи Блаженнішого та розповіді його сучасників про те, як змінювалося їхнє життя після зустрічі з Любомиром.

Фільм містить унікальні кадри кінохроніки Львову 40-х років, часів Другої світової війни та загону "Червона калина" - найбільшої та найчисельнішої пластівської організації.

Любомир Гузар, єпископ Української греко-католицької церкви: "Я згодився на цей фільм задля того, щоб для майбутніх молодих людей зробити запис, як виглядало наше життя, коли ми були молодими".

Дивіться щонеділі, з 17 січня, о 20:10 на "5 каналі" документальний фільм "Любомир. Бути людиною".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя