В Україні змінили критерії за карантинними зонами: Що нового

Уряд змінив критерії, за якими регіони країни класифікуються за "зонами" захворюваності

В Україні змінили критерії за карантинни…

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабміну 12 серпня, передає Depo.ua.

Зокрема, було змінено показники, які визначають епідеміологічну ситуацію в регіоні.

На засіданні міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що наша держава надто швидко перейшла поріг у тисячу нових хворих за добу. Також зростає кількість людей, які потрапляють у лікарні.

"Раніше ми рівень загрози визначали за 4 показниками: кількість ліжок, випадків, тестувань та динаміка зростання кількості випадків. Ми об'єднали два показники і зараз визначатимемо за трьома показниками: заповненість ліжок, тестування, рівень захворювань на 100 тис. населення за 14 днів", – зазначив він.

За його словами, кількість тестувань має бути не менше, ніж 24 на 100 тисяч протягом 7 днів, показник захворюваності за 14 днів не повинен перевищувати базовий рівень захворюваності – 40 випадків на 100 тисяч за 14 днів.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалює рішення щодо зон кожні 7 днів, рішення про послаблення карантину в регіоні не може бути переглянуто раніше, ніж за 14 днів.

Якщо рівень завантаженості ліжок 5 днів поспіль по всьому регіону 50% і більше, то на території всього регіону встановлюється помаранчевий рівень, якщо понад 75% – червоний рівень.

Нагадаємо, протягом доби в Україні виявили 1 433 нові випадки інфікування коронавірусом COVID-19. Уже дев'ять днів поспіль кількість нових випадків за добу становить не менше тисячі.

Станом на 12 серпня загальна кількість хворих становить 84 548 людей, померло – 1 970 людей.

Читайте також: Україна на карантині до 31 серпня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme