Як аутсайдери Нацвідбору-2017 LETAY повернулися на Євробачення-2019

LETAY виконав україномовну пісню "Мила моя" на сцені Нацвідбору. Два роки тому він вже брав участь в Нацвідборі і зайняв перше місце з кінця

Про це повідомляє Depo.ua.

Під час свого виступу Ілля, вдягнений в камзол, улетів на повітряних кульках. Сергій Притула заявив, що "Енгельгард, який знущався з Тараса Шевченка виглядав саме так" і що наспівував позаминулорічну конкурсну пісню LETAY в машині. А цю не зрозумів, назвавши її "музичним супровідом дипломної роботи випускника естрадно-циркового вчилища".

Ілля відповів, що пісня і номер - про різне.

Потім Притула сказав, що політ на кульках нагадав йому олімпіаду, де був "До свиданья мой ласковый Миша", а Ілля простібав його у відповідь, що він такого не бачив, бо не настільки старий.

Журі оцінили виступ по-різному. Данилку заважало дійство на сцені, Джамалі номер навпаки сподобався, але не сподобався спів, Філатов теж заявив, що зі співом пішло щось не так.

Довідка:

Харківський LETAY на чолі з вокалістом Іллею Резніковим був в 2010 році, щоправда, спочатку він називався We Are! В творчому доробку колектив має два студійні альбоми та декілька кліпів.

Гурт LETAY вже брав участь у Нацвідборі минулого року, проте вирішив не зупинятися і знову спробувати свої сили. Цього разу з милозвучною і небанальною композицією, що розповість про швидкоплинність життя і непередбачуваність завтрашнього дня.

Нагадаємо, 9 і 16 лютого пройдуть півінали національного відбору на конкурс Євробачення-2019. 16 українських виконавців будуть боротися за можливість представляти Україну на пісенному конкурсі, який цього року пройде в Ізраїлі. Фінал Нацвідбору відбудеться 23 лютого.

Переможця обере журі та глядачі. Журі цього року виглядає таким чином: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

Музичний продюсер Національного відбору – 2019 є відомий композитор та продюсер Руслан Квінта.

Вести конкурс буде гуморист та популярний телеведучий Сергій Притула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна