"Шахтар" вирвав у "Динамо" Суперкубок України (ВІДЕО)

На 90-хвилині матчу "Шахтар" заробив пенальті, який реалізував Срна, а у доданий час другий гол забив Бернард

"Шахтар" вирвав у "Динамо" Суперкубок Ук…

Як повідомляє depo.ua, матч за Суперкубок України в Одесі був рівним. Команди не мали багато моментів для взяття воріт і все йшло до серії пенальті. Але на 90 хвилині матчу Тейшейра вийшов на побачення з Шовковським, обійшов "динамівського" голкіпера, але Олександр сфолив. Арбітр призначив пенальті За фол Шовковський отримав червону картку, у ворота став Драговіч, оскільки в киян закінчилися заміни. Срна вміло реалізував удар "з точки".

У доданий арбітром час другий гол у ворота "Динамо" забив Бернард. Після цього другу "червону" в складі киян отримав Рибалка.

"Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 2:0 і вдруге поспіль переміг киян в матчі за Суперкубок України.

"Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 0:2

Голи: Срна 90+2 (пен.), Бернард 90+4

"Динамо": Шовковський, Виду, Рибалка, Сидорчук (Гармаш 83), Мораес (Кравець 78), Ярмоленко, Морозюк (Гусєв 67), Драгович, Антунеш, Велозу, Сілва

"Шахтар": Каніболоцький, Ракицький, Срна, Ізмаїл, Тейшейра, Тайсон (Бернард 64), Гладкий, Марлос (Дентіньо 77), Фред (Коваленко 87), Степаненко, Кучер

Попередження: Сидорчук 27, Драгович 53, Сілва 55, Рибалка 56, 73, Рибалка 90+5 - Фред 69, Тейшейра 85

Вилучення: Шовковський 90, Рибалка 90+4