Тетерук уже извинился перед Ляшко и Тимошенко

Глава фракции «Народный фронт» Андрей Тетерук, который занимает должность координатора коалиции, извинился перед лидером фракции «ВО «Батькивщина» Юлией Тимошенко и лидером «Радикальной партии» Олегом Ляшко на своей странице в «Фейсбук»
Depo.Власть
19 марта 2015 11:57
ФОТО: depo.ua
Тетерук уже извинился перед Ляшко и Тимошенко
Тетерук уже извинился перед Ляшко и Тимошенко

Об этом сообщает depo.ua.

«Друзі! Звертаюсь із офіційним вибаченням лідеру Радикальної партії Олегу Ляшко та Батьківщини Юлії Тимошенко щодо інформації викладеної мною у попередньому посту. Недостатній досвід у політиці привів до прикрої помилки. Щиро вибачився персонально і повторюю офіційно», - написал он.

Отметим, что конфликт вызван последним постом Тетерука относительно скандального законопроекта об особом статусе Донбасса.

Так, вчера Тетерук написал на Facebook пост, в котором по сути обвинил Ляшко и Тимошенко в измене Родины.

В частности, Тетерук написал: «Друзі! Хочу звернути увагу та пояснити події, які добуваються навколо прийняття законопроекту #2378 «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Як бачите, основна реакція експертів вельми позитивна. А ось чудовим прикладом є реакція путіна, мавпочок з днр та лнр разом із (шоцеробиться???) Батьківщиною та Радикалами!
Окремо хочу зауважити на тези, які розповсюджує лідерка Батьківщини, пані Тимошенко. Вона закликає Українців в якості панацеї використовувати звернення до суду Гааги. Не захист України, не стримування ворога на рубежах оборони, а писати листа в суд, який витягне! Путіна! до суду і примусить його відповідати! Повна маячня! Вчора на зустрічі з Президентом взагалі пропонувала дозволити Путіну хоч до Дніпра наступати, суд, мовляв, його накаже, коли геополітика зміниться... Добре, що її мало хто слухає, а то друге підписання контрактів на кшталт 19 січня 2009 року загонить Україну в могилу. Символічно, що відбувається це за допомоги жінки з косою, якщо Ви розумієте, про що я))». 

Однако этот пост Тетерук уже удалил из Facebook.