Тетерук вже вибачився перед Ляшком і Тимошенко

Голова фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук, який обіймає посаду координатора коаліції, вибачився перед лідером фракції «ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко та лідером «Радикальної партії» Олегом Ляшком на своїй сторінці в «Фейсбук»
Depo.Влада
19 березня 2015 11:57
ФОТО: depo.ua
Тетерук вже вибачився перед Ляшком і Тимошенко
Тетерук вже вибачився перед Ляшком і Тимошенко

Про це повідомляє depo.ua.

«Друзі! Звертаюсь із офіційним вибаченням лідеру Радикальної партії Олегу Ляшко та Батьківщини Юлії Тимошенко щодо інформації викладеної мною у попередньому посту. Недостатній досвід у політиці привів до прикрої помилки. Щиро вибачився персонально і повторюю офіційно», - написав він.

Відзначимо, що конфлікт викликаний останнім постом Тетерука щодо скандального законопроекту про особливий статус Донбасу.

Так, вчора Тетерук написав на Facebook пост, в якому по суті звинуватив Ляшка і Тимошенко в зраді Батьківщини.

В частности, Тетерук написал: «Друзі! Хочу звернути увагу та пояснити події, які добуваються навколо прийняття законопроекту #2378 «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Як бачите, основна реакція експертів вельми позитивна. А ось чудовим прикладом є реакція путіна, мавпочок з днр та лнр разом із (шоцеробиться???) Батьківщиною та Радикалами!
Окремо хочу зауважити на тези, які розповсюджує лідерка Батьківщини, пані Тимошенко. Вона закликає Українців в якості панацеї використовувати звернення до суду Гааги. Не захист України, не стримування ворога на рубежах оборони, а писати листа в суд, який витягне! Путіна! до суду і примусить його відповідати! Повна маячня! Вчора на зустрічі з Президентом взагалі пропонувала дозволити Путіну хоч до Дніпра наступати, суд, мовляв, його накаже, коли геополітика зміниться... Добре, що її мало хто слухає, а то друге підписання контрактів на кшталт 19 січня 2009 року загонить Україну в могилу. Символічно, що відбувається це за допомоги жінки з косою, якщо Ви розумієте, про що я))». 

Однак цей пост Тетерук вже видалив з Facebook.