П'ять продуктів, які ви дарма вважали корисними, – дієтолог

"Ви вибираєте "здорові" продукти і задоволені собою. Але іноді ви помиляєтеся"

Про це пише експерт зі здорового харчування Боб Ей у колонці для The list, передає Depo.ua. 

"Ви прочитали безліч статей про здорову їжу. Вам роками розповідали, що можна їсти, а що не можна. Ви гуглите шкідливі інгредієнти, перепробували всілякі дієти і знаєте, чому органічні продукти коштують таких грошей. Іноді вам здається, що їсти взагалі нічого не можна – хіба що пити дистильовану воду", – каже Ей.

Тим не менш, продовжує він, ви вибираєте "здорові" варіанти продуктів і задоволені собою. Але є їжа не настільки корисна, як здається.

Дієтолог називає п'ять псевдокорисних продуктів, які насправді можуть вам нашкодити:

1. Індичатина

Якщо ви не купуєте органічну індичку, а берете її в супермаркеті або кафе, ви можете разом із м'ясом отримувати непогану дозу миш'яку. Складно повірити, що в їжу можуть класти щось настільки отруйне, але миш'як добре перешкоджає розвитку паразитів. Миш'як може призвести до розвитку раку або навіть негайної смерті, якщо концентрація досить висока, не кажучи вже про шкоду, яку його тривале вживання (навіть у мікроскопічних дозах) завдає організму.

2. Лосось

Лосось вважається хорошим джерелом корисних протеїнів. Але для того, щоб задовольнити зростаючий попит, фермери напихають лосося кормом низької якості, що підвищує вміст шкідливих для людини кислот у цій рибі.

Кращий варіант – власноручно виловлений лосось. Якщо ж у вас немає можливості його ловити – краще перейдіть на сардини.

3. Супові консерви

Такі супи часто використовують для схуднення або підтримки здорового режиму харчування. Але справа в тому, що багато популярних фірм додають у свій продукт глутамат натрію, який не тільки посилює смак і підвищує апетит, але й викликає головний біль, пітливість, біль у грудях і нудоту. Уникайте таких продуктів.

4. Соєві вегетаріанські бургери

На перший погляд, це виглядає дивно. Хіба вегетаріанський не означає корисний? Адже на упаковці написано "Соєвий протеїн". Але, виявляється, соєвий протеїн часто роблять із китайських соєвих бобів, які генетично модифікують, а потім обробляють за допомогою гексану. Це нейротоксичний розчинник, побічний продукт переробки бензину.

5. Суші

Суші в основному складаються з рису з невеликим додаванням риби або овочів, що перетворює їх на вуглеводний вибух. Один рол "Каліфорнія" за поживністю еквівалентний чотирьом шматкам хліба. Але є ще й риба, яка може бути несвіжою або неправильно обробленою.

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme