Англійська поліція попереджає про напади "моторошних" клоунів

У Великій Британії поліція зафіксувала десятки інцидентів, коли одягнені як клоуни жартівники навмисно лякали людей

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на BBC.

Англійська поліція попереджає про напади "моторошних клоунів - фото 1

Зловмисники, як кажуть, наслідують тренд, започаткований у США. У Норвічі людина, одягнена як клоун, вискочила з-за дерева і "нажахала" жінку в парку. Після інциденту затримали 30-річного чоловіка.

У поліції долини Темзи у неділю заявили, що протягом доби у них було 14 викликів щодо схожих випадків.

За словами представника поліції Норфолка Лін Кросс, такі ситуації "можуть здатися нешкідливими, але вони доволі страшні для тих, хто їх пережив".

У графстві Дарем у п'ятницю чоловік в костюмі клоуна переслідував чотирьох дітей по дорозі до школи. Як з'ясували потім, він був озброєний пластиковим мачете.

У цьому ж графстві у п'ятницю стався інший інцидент - на сторінці поліції міста Пітерлі розмістили фото, на якому, серед іншого, були дві маски клоунів. За словами поліцейських, їх конфіскували у двох 12-річних підлітків, які ходили до молодшої школи лякати дітей.

У західному Бромвічі поліція затримала 13-річного хлопця за підозрою у нападі у клоунській масці на іншого підлітка.

Тим часом у Кідлінгтоні, що у графстві Оксфордшир, за повідомленнями, чоловік в костюмі клоуна з бейсбольною биткою гнався у парку за 10-річною дитиною.

У поліції Глостершира кажуть, що отримали шість повідомлень про "клоунів", які підозріло себе поводили або ж мали ножі. В одному з випадків клоун переслідував дитину.

В Істборні, що у графстві Сассекс, людина в костюмі клоуна вискочила з кущів і налякала велосипедиста. А у графстві Саффолк кілька людей, одягнених клоунами, гналися за хлопчиком.

Люди, що стали жертвами подібних нападів, намагаються попередити інших через соцмережі.

Один з дописувачів розповів: "Я йшов через кладовище по доріжці, що проходить неподалік від школи. До мене наблизилось дещо, схоже на клоуна з сокирою. Ніколи в житті мені не було так страшно".

У поліції долини Темзи скаржаться, що змушені витрачати на пов'язані з клоунами інциденти ті ресурси, які могли б бути використані для розслідування інших злочинів.

Представник поліції Енді Бойд застерігає, що подібні вчинки можуть залякувати та шкодити іншим людям, що може стати приводом для звинувачень у порушенні громадського порядку, арештів та судимостей.

Маніакальне захоплення моторошними клоунами почалось наприкінці літа у США, а згодом поширилось на Канаду та Австралію.

У Техасі та Алабамі були змушені закривати школи, а речнику Білого дому довелось відповідати на питання щодо ставлення президента до цього феномену.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme