Яценюк прозвітувався, скільки чиновників розігнав за рік

У цьому році з державної служби звільнили ще 20% чиновників

Про це у "10 хвилинах з прем’єр-міністром" повідомив голова уряду Арсеній Яценюк, передає depo.ua з посиланням на портал Кабінету Міністрів.

"Нам розповідали про те, що українська бюрократія непереборна. Але в результаті минулого року на 20% ми скоротили чисельність державної служби, і це саме зробимо в цьому році. На 30% ми скоротили податківців, митників і інших службовців фіскальної служби. Наполовину ми скоротили кількість перевіряючих і контролюючих органів", - сказав глава уряду.

Він додав, що у органів влади забрали право видавати різного роду дозволи і ліцензії. Водночас цю функцію передали на місця, "щоб кожен громадянин в своєму місті і містечку зміг прийти і отримати необхідний сервіс від держави, без корупції, без черги і без зволікань".

Нагадаємо, що 11 грудня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звітувався у Верховній Раді за рік роботи, однак, попри незадоволення депутатів, питання про недовіру уряду не ставилося. 

Більше новин про політичне життя України читайте на google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;