У нардепа знайшли "незадекларовану" судимість

У нардепа від "Народного фронту" Євгена Дейдея активісти знайшли судимість 2012 року

Про це повідомив в Facebook активіст Клим Братківський, передає Depo.ua.

"Зрада за зрадою. Дейдей Євген Сергійович – немає судимості? Як немає, якщо є вирок в 2012 році!" – написав Братківський.

Братківський опублікував посилання на рішення Суворовського районного суду Одеси, в якому йдеться наступне:

"ОСОБА_3 визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 187 ч.2, 263 ч.1 КК України, та призначити йому покарання:

- По ст. 187 ч.2 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна,

- По ст. 263 ч.1 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі.

Відповідно до ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Застосувати відносно засудженого ст. 75 КК України, звільнивши від відбування покарання з випробувальним терміном на 3 роки, зобов'язавши в силу ст. 76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи".

За інформацією Братківського, ОСОБА_3, "уродженець м. Рені Одеської області, громадянин України, з вищою освітою, одружений, працюючий заступником директора ПТУ "Майстер" ТОВ "ТДН" – якраз і є Євген Дейдей.

Вирок набрав законної сили 9 квітня 2012 року.

Згідно із КПК, стаття 187 - Розбій, стаття 263 - Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Нагадаємо, що на Харківщині депутат із непогашеною судимістю за шахрайство став директором комунального підприємства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...