Послом Франції в Україні вперше стала жінка

Посольство Франції в Україні вперше очолила жінка - Ізабель Дюмон

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Новое Время".

"У нинішній період кризи, зв'язки між нашими країнами стають більш важливими, ніж коли-небудь. Франція приєдналася і продовжує брати участь у врегулюванні конфлікту і захисту цілісності України. Мені самій довелося працювати над підготовкою Мінських угод та здійснювати моніторинг їх виконання: я буду займатися цим і в Києві, безпосередньо на місці подій. Франція залишається плечем до плеча з Україною в процесі розпочатих внутрішніх реформ, яким я, звісно, буду приділяти велику увагу і підтримку", - йдеться у вітанні Ізабель Дюмон до українців.

Дипломат також зазначила, що буде розвивати економічні та культурні відносини між Францією та Україною, яка, за її словами, володіє величезним потенціалом.

Ізабель Дюмон народилася 1975 року, є кадровим дипломатом. Раніше вона була радником із закордонних справ і відповідала за питання Східної Європи, Балкан, Центральної Азії, співпрацю з ОБСЄ та Радою Європи, а також була керівником відділу Росії та Європи в дирекції континентальної Європи МЗС Франції. До нинішнього призначення Дюмон була заступником керівника дирекції континентальної Європи МЗС Франції. Володіє англійською, турецькою, російською та іспанською мовами.

У різні роки, починаючи з 1992-го, посольство Французької Республіки в Києві очолювали дипломати-чоловіки.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua