Ми не на ринку: Холодницький заявив, що не буде торгуватися з Онищенком

САП не "торгуватиметься" з народним депутатом Олександром Онищенком і не пропонуватиме йому укласти угоду зі слідством

Про це в інтерв'ю УНІАН повідомив керівник САП Назар Холодницький, передає Depo.ua.

"Я не уявляю угоди з Онищенком. Навіть якщо він заплатить 3 мільярди. Якщо заплатить – це буде пом'якшувальна обставина", - заявив він.

За словами Холодницького, цінність будь-яких свідчень проявляється в тому, наскільки докази обґрунтовані.

"Сказати можна що завгодно. Завтра будь-кого зловлять на якомусь злочині, і ця особа будете розповідати, що це президент дав вказівку, коли насправді в очі його не бачив, а тільки по телевізору", - сказав він.

"З приводу Онищенка - вже півроку тільки й мови про його "плівки", але їх ніхто так і не чув. Є якісь записи – з Довгим, з Мартиненком, а по суті? Нещодавно він багато наговорив прокуророві по скайпу. Але на всі запитання ухилявся від відповіді. Наприклад, коли його питаєш, якщо ви платили за призначення тієї чи іншої особи на таку-то посаду, то чим платили, в гривні чи валюті? Знімали кошти у банку? В якому саме? Куди саме заносили гроші, за якою адресою? У відповідь – не знаю, не пам'ятаю, не згадаю, давайте якось потім, а спочатку домовимося… У такі моменти розумієш, що тебе пробують надурити. І останнє – це вестися на такі речі", - зазначив Холодницький.

"Якщо вже є докази – надай їх. Передай через своїх адвокатів, якщо боїшся сам (а ти – боїшся сам). Натомість, Онищенко пропонує: то в Лондоні хочу зустрітись, то вже не хочу, то давайте вже в Іспанії зустрічатись… Ну, чекайте, САП – не співробітники передачі "Галопом по Європах". Ми не будемо бігати за ним, як Том за Джеррі", - зауважив Холодницький.

"Хай торгується, з ким хоче. Але угода, по закону, укладається з прокурором. І "торгуватися" з ним я не збираюся, ми не на ринку. Він не продавець, а я не покупець. Є дані – давай, ми їх перевіримо. Немає – то немає й розмови", - заявив він.

За словами Холодницького, у "справі Онищенка" була укладена низка угод з фігурантами, які не мали безпосереднього стосунку до розкрадання газу.

"Це були, наприклад, люди, які не знали, яку саме виконують функцію, особи, які надали свій паспорт, а на них фірми зареєстрували", - додав він.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і осів у Лондоні.

За попередніми даними, у результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme