Німеччина виділить Україні ще 72 мільйони євро

Німеччина виділить Україні 72 млн євро допомоги для сталого економічного розвитку, регіонального розвитку, енергоефективності та допомоги внутрішньо переміщеним особам

Про це у "Фейсбуці" повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає Depo.ua.

"2 дні в Берліні на переговорах із Міністерством економічного співробітництва і розвитку. Результат - 72 млн євро нової допомоги для України - для сталого економічного розвитку, регіонального розвитку, енергоефективності та допомоги внутрішньо переміщеним особам", - повідомив він.

У червні повідомлялося про намір Німеччини виділити Україні кредит на суму 300 млн євро на енергетику, інфраструктуру і залізничне господарство.

Крім того німецька кредитна організація KfW обіцяла виділити 150 мільйонів євро на модернізацію чотирьох підстанцій на сході України для підвищення надійності енергосистеми.

Також міністр охорони навколишнього середовища, будівництва і безпеки реакторів ФРН Барбара Хендрікс заявляла про виділення Україні додаткової фінансової допомоги в розмірі 19 мільйонів евро для подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;