«Нафтогаз» спустошив золотовалютні запаси майже на млрд

В жовтні золотовалютні резерви Національного банку України скоротилися на 23,2% до ,6 млрд
«Нафтогаз» спустошив золотовалютні запаси майже на  млрд
«Нафтогаз» спустошив золотовалютні запаси майже на $2 млрд

Як повідомляє прес-служба Нацбанку, динаміка міжнародних резервів в жовтні була обумовлена необхідністю підтримки НАК «Нафтогаз України» (майже млрд) у частині виконання нею гарантованих державою зобов'язань за борговими цінними паперами, а також здійснення платежів за поставками природного газу від європейських постачальників, передає ДеПо.

«Із метою врівноваження валютного ринку України Національний банк України в жовтні активізував інтервенції з продажу іноземної валюти. Під час здійснення інтервенцій за єдиним курсом ним було продано 5 млн, а на валютному аукціоні - 0 млн», - йдеться в повідомленні Нацбанку.

Там також наголосили, що в жовтні було своєчасно здійснено платежі з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті загальним обсягом 1 млн, у тому числі майже 3 млн - Міжнародному валютному фонду.

Разом з тим, в Нацбанку зазначили, що на користь уряду від розміщення ОВДП в іноземній валюті склали 40 млн євро.

Як повідомляв ДеПо, у вересні золотовалютні резерви Національного банку, за оперативними даними, виросли на 1,7%, або на 272 млн доларів, склавши на 1 жовтня 16 200 млн доларів.

Також нагадаємо, Національний банк домовився з Міжнародним валютним фондом про оплату заборгованості за газ коштами із золотовалютних резервів.

Loading...
Loading...